Angle down Atgal

Naminių gyvūnų vakcinacija – greitai ir patikimai

Vakcinacija yra būtina siekiant apsaugoti augintinius nuo įvairių ligų. Paskiepytas šunelis ar katytė mažiau sirgs ir bus atsparesnis įvairiems virusams – tuo pravartu pasirūpinti jiems dar esant mažyčiais. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite daugiau apie atliekamas vakcinacijos procedūras bei būtinąsias sąlygas jai atlikti ir atraskite patikimus veterinarus, kurie pasirūpins Jūsų augintiniais, sukeldami jiems kiek įmanoma mažiau streso.

Šunų ir kačių vakcinacija

Vakcinacijos procedūros šunims ir katėms truputį skiriasi, kadangi šunys ir katės susiduria su skirtingomis grėsmėmis ir virusais, skiriasi ir šių gyvūnų kūno sandara, genetika bei poreikiai. Patyrę veterinarai puikiai išmano kaip dirbti tiek su kačių, tiek su šunų susirgimais, kokius vaistus kokiais kiekiais skirti ir t.t. Daugiau informacijos apie konkretų atvejį ir koks vakcinavimas bus reikalingas suteiks savo srities specialistas, prieš tai nuodugniai apžiūrėjęs Jūsų augintinį.

Apsauga nuo įvairių ligų ir virusų

Paskiepyti šunys apsaugomi nuo pasiutligės, maro, infekcinio hepatito, parvovirusinio enterito, paragripo ir kitų ligų. Kačių skiepai apsaugo nuo pasiutligės, įvairių infekcijų, kalicivirozės ir kt. Yra tam tikra sistema, pagal kurią skiepijami šunys ir katės, konkrečią gydymo schemą parenka veterinaras, atsižvelgdamas į situaciją ir kliento pageidavimus.

Greita, saugi, neskausminga vakcinacija naminiams gyvūnams užtikrins dar geresnę sveikatą. Leiskite profesionaliems veterinarams pasirūpinti Jūsų augintiniais.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite