Angle down Atgal

Name degė sofa, kamine – suodžiai, laukuose – vėjo jėgainės

Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai per šventines dienas iškvietimų nestokojo. Teko skubėti į gaisrą namuose, gesinti degančius suodžius, atlikti gelbėjimo darbus avarijose.

Kovo 9-ąją 20.39 val. buvo gautas pranešimas, kad Marijampolėje adresu Kalvarijos gatvė Nr. 1 individualiame name dega sofa-lova. Atvykę gaisrininkai rado 89 metų šeimininką su 60-mečiu sūnumi bandančius išnešti degančią lovą. Vyrai buvo išvesti iš smalkių ir dūmų priėjusių namų. Juos apžiūrėję medikai sveikatos sutrikimų nerado.

Gaisro metu sudegė sofa-lova, aprūko kambario lubos ir sienos. Pasak ugniagesių, manoma, kad gaisrą sukėlė sūnus, užmigęs lovoje su smilkstančia cigarete.

Kovo 11-osios vakarą net trys ugniagesių ekipažai du kartus vyko į Vienybės gatvės namą Nr. 3A. Pirmas iškvietimas buvo gautas 18.40 val. Žmonės nerimavo, kad jų kiemas pilnas dūmų, neaišku, kur kilęs gaisras. Atvykę ugniagesiai gaisro nerado. 20.16 val. šio namo savininkai iškvietė gaisrininkus dar kartą, nes kamine užsidegė suodžiai. Automobilinėmis kopėčiomis užlipę ant stogo gaisrininkai apžiūrėjo kaminą, perpylė jį vandeniu.

Kovo 9-ąją Vilkaviškio rajono Šeimenos seniūnijos Mažųjų Būdežerių kaime sudegė vėjo jėgainės generatorius ir apsauginis korpusas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite