Naktinis bėgimas Druskininkuose

Alytus

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

139370

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Druskininkų sporto centru, druskininkiečius ir miesto svečius pakvietė dalyvauti į tradicinį naktinį vasaros bėgimą. Bėgimo entuziastai priėmė šį išbandymą greičiu ir tamsa, ir pasiekė įspūdingų rezultatų.

5km trasoje greičiausias buvo Justas Galčius (19:22), antroje vietoje atbėgo Domantas Nedzinskas (19:52), trečiąją laimėjo Pijus Valentukevičius (20:45). Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Gabrielė Širvinskaitė (24:35), antroji buvo Greta Segenytė (25:35) , trečios vietos nugalėtoja tapo Audronė Radzevičiūtė (26:45). 10km rinkosi ištvermingiausi bėgikai, nepabūgę atkarpų su neapšviestais miško takais ir į finišą sugrįžę visiškoje tamsoje – pirmąją vietą vyrų grupėje laimėjo Sigitas Pranaitis, atbėgęs per 43:34 min., antroji vieta teko Aurimui Gudaičiui (43:47), trečiasis nugalėtojas buvo Kasparas Virbalis (44:18). Moterų grupėje nugalėtoja tapo Jelizaveta Krūmavičiūtė (57:38), II vietoji teko Jovitai Volungevičienei (01:01:39), III – Linai Žilinskaitei 01:09:45). Visiems nugalėtojams įteikti medaliai ir rėmėjų prizai – Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA, restorano Velvetti pakvietimai. Dalyvius gaivino mineralinis vanduo „Akvilė“.

Renginiu siekta suburti druskininkiečius bėgikus į naktinę bėgimo šventę, pasiūlyti dar vieną aktyvaus laisvalaikio pramogą, ir pakviesti miesto svečius išmėginti itin vaizdingą trasą pro gražiausius miesto objektus – Druskininkų miesto muziejų, Vijūnėlės ir Druskonio ežerus, atnaujintą dviračių ir pėsčiųjų taką pro Mergelių akių ežerėlį. Džiugu, kad naktinį bėgimą renkasi jaunos šeimos, įkvėpdamos bėgioti ir savo mažąsias atžalas. Saugumą trasoje ir renginyje užtikrino Druskininkų policijos komisariato pajėgos bei renginio savanoriai.