Motokrosininkas Ernestas Liepis priartėjo prie čempiono titulo

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

143197

Rugpjūčio 22–23 dienomis Pakruojyje vyko Lietuvos motokroso čempionato trečiasis etapas.

Vėl nesustabdomas 50 cc motociklų klasėje buvo Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos pirmokas Ernestas Liepis. Jaunasis lenktynininkas trečią kartą iš eilės šiais metais laimėjo kvalifikaciją, abu finalinius važiavimus ir labai priartėjo prie 2020 m. čempiono titulo.

Raulis Nakrušas Mx1M klasėje laimėjo antrąją vietą, Austėja Tamuliūnaitė moterų klasėje, Jonas Kublickas 65 cc, Dominykas Sugintas Mx2M, Marius Šapranauskas Mx2P klasėse iškovojo trečiąsias vietas. UtenaRacingSchool komanda trečiajame etape iškovojo ketvirtąją vietą. Po trijjų etapų uteniškiai treti ir tikisi savo sirgalių palaikymo finaliniame etape Utenoje, rugsėjo 12 –13 dienomis.