Moterų rankinio lygoje paaiškėjo pusfinalio poros

Kaunas

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

75310

Lietuvos moterų rankinio lygoje paaiškėjo reguliaraus sezono nugalėtojos. Likus vienam turui iki atkrintamųjų varžybų pradžios, pirmąją vietą jau užsitikrino „Acme-Žalgiris“ merginos.

Pirmąją vietą kaunietės užsitikrino po to kai šeštadienį savo aikštėje 36:26 (19:16) nugalėjo praėjusių metų vicečempiones Kauno rajono „Cascada-Garliavos SM“ merginas. Nors susitikimą geriau pradėjo kaunietės, tačiau pirmojo kėlinio viduryje Garliavos ekipa buvo išsiveržusi į priekį (10:9). Iki pirmojo kėlinio pabaigos pirmaujanti komanda pasikeitė dar kelis kartus, tačiau paskutines kėlinio minutės sėkmingiau sužaidę žalgirietės prieš pertrauką pirmavo 3 įvarčiais (19:16).

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo viešnios iš Garliavos, kurios sumažino atsilikimą iki minimumo (20:19). Vis dėlto, išlyginti rezultato „Cascada-Garliavos SM“ jau neįstengė ir kaunietės vėl padidino atotrūkį (25:21). Lygiaverčio atsarginių žaidėjų suolelio neturinti Garliavos komanda rungtynių pabaigoje varžoves paleido į priekį dar labiau ir kaunietės laimėjo rezultatu 36:26. Po šios pergalės „Acme-Žalgirio“ rankininkių jau nebegali pavyti antroje vietoje esančios „Eglės-SM Tauro“ merginos.

Kauno klubui 10 įvarčių pelnė Klaudija Šidlauskytė, 7 - Martyna Vaitkutė, 5 - Grėta Burkaitė.

Garliavos ekipoje po 5 kartus pasižymėjo Karolina Sparnauskaitė bei Emilė Aglinskaitė.

Vilniaus derbį ketvirtą kartą šiame sezone laimėjo Vilniaus „Eglė-SM Tauras“ klubas, kuris 39:22 (20:13) įveikė Vilniaus „Eastcon-Alandeko-Vichy“ rankininkes. Prieš šias rungtynes vilnietės dar turėjo galimybių kautis dėl pirmosios vietos Lietuvos moterų rankinio lygos reguliariajame sezone, tačiau nepalankus rezultatas Kaune tas viltis panaikino.

Nugalėtojoms 6 įvarčius pelnė Aušra Šponė, po 5 - Monika Lastovskytė, Rita Repečkaitė, Inga Sadauskaitė, Dalia Katiliavaitė.

Pralaimėjusių gretose 8 kartus pasižymėjo Dominika Andronik, 5 - Aistė Malinauskaitė.

Nors čempionate dar liko sužaisti vieną turą, jau aiškios pusfinalio poros. Žalgirietės pusfinalyje iki dviejų pergalių susitiks su „Easton-Alandeko-Vichy“, o „Eglė-SM Tauras“ - su „Cascada- Garliavos SM“ ekipa.