Angle down Atgal

Mokytojų dienos šventė Simono Daukanto gimnazijoje

Spalio 4 dieną S. Daukanto gimnazijoje, kaip ir kiekvienais metais, ypatingai atšvęsta Mokytojų diena. Mokiniai jau nuo ankstaus ryto, prieš prasidedant pamokoms, prie gimnazijos įėjimo su gera nuotaika, gėlėmis, garsiais plojimais, raudonu kilimu bei fotoaparatų blykstėmis iškilmingai pasitiko pedagogus.

Tuo tarpu, kol IV-ų klasių mokiniai vedė pamokas ir mokytojavo, gimnazijos pedagogai mokytojų kambaryje šnekučiavosi ir vaišinosi pačių mokinių keptais pyragaičiais, keksiukais, sausainiais. Pertraukų metu atliko kūrybines užduotis, atsakinėjo į gimnazistų klausimus.

11.15 val. aktų salėje vyko pagrindinis šios dienos įvykis - Mokytojų nominacijų šventė. Einant į salę juos pasitiko mokinių garsūs aplodismentai, šūksniai. Nominacijų šventė prasidėjo su energinga daina, kurią atliko roko mėgėjų mokinių kolektyvas. Įsibėgėjus šventei, atskirai kiekvienas mokytojas gavo nominacijos raštą savo labiausiai pasižyminčiomis savybėmis. Iniciatyviausias, inovatyviausias, nuoširdžiausias, kūrybingiausias, šauniausias, optimistiškiausias, stilingiausias, patriotiškiausias, iškalbingiausias, kantriausias, tolerantiškiausias, pozityviausias, teisingiausias, šilčiausias, ekspresyviausias, sportiškiausias ir t.t. - štai tokie, mokinių nuomone, yra Simono Daukanto gimnazijos pedagogai. Mokinės Domantė ir Eglė atliko du širdį veriančius kūrinius.

Pasibaigus šventei visi pedagogai su nominacijų raštais ir plačiomis šypsenomis veiduose stojo bendrai nuotraukai. Po šios ypatingai paminėtos šventės mokytojų veiduose spindėjo šypsenos, o ant skruostų riedėjo viena ar kita laimės ašaros.

„Sveikiname Jus su tarptautine Mokytojų diena ir linkime įkvėpiančių idėjų, kūrybinės energijos, išminties ir dvasios stiprybės visus mokslo metus“- gimnazistai.

Parengė Im klasės mokinė Aistė Šarkutė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite