Angle down Atgal

Mokytojo dienos proga įteiktos padėkos iniciatyviems pedagogams

Spalio 5 dieną rajono mokyklas aplankė meras S. Mockevičius ir savivaldybės administracijos specialistai, sveikindami pedagogus su jų profesine švente, Tarptautine mokytojo diena. Kadangi mokyklų rajone ne tiek jau mažai, į kelionę leidosi dvi komandos: su meru vyko ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja J. Jablonskienė, o su administracijos direktoriumi R. Basčiu – vyr. specialistė G. Grigucevičienė.

Pasveikinę pedagogus padėkomis svečiai iš savivaldybės apdovanojo tuos, kurie išsiskyrė iniciatyva, kūrybiškumu ir veiklumu. Šventinio vizito metu apdovanoti Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ir Jurbarko r. Viešvilės pagrindinės pedagogai.

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos Tarptautinės mokytojo dienos proga skirtos šioms Jurbarko r. Viešvilės pagrindinės mokyklos pagalbos mokiniui specialistėms:

Socialinei pedagogei Valdai Kravčenkienei už nuoširdų rūpestį vaikais, kuriems reikalinga socialinė ar specialioji pagalba, už aktyvią ir kūrybišką veiklą mokyklos bendruomenėje.

 Specialiajai pedagogei Rasai Stoškienei už nuoširdų rūpestį vaikais, kuriems reikalinga socialinė ar specialioji pagalba, už aktyvią ir kūrybišką veiklą mokyklos bendruomenėje.

Taip pat  Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos skirtos štai šiems Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokytojams:

 Užsienio (anglų) kalbos mokytojai  Astai Akutaitienei už nuoširdų darbą įgyvendinant ,,Erasmus+“ projektą „Eurotopija – geresnės ateities kūrimas plėtojant ekologišką gyvenimo būdą“ (,,Eurotopia–Building a better future by developing an eco–friendly lifestyle“);

Dailės mokytojai Jurgitai Davidavičienei už kūrybines iniciatyvas formuojant gimnazijos įvaizdį;

Istorijos mokytojui Jonui Laurinaičiui už gimnazijos vardo garsinimą ir pilietines iniciatyvas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite