Reporteris EditaŠaltinis: Etaplius.lt

212866

Balandžio 13 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir kiti savivaldybės vadovai susitiko su mažosios bendrijos „Aido šokiai“ direktoriumi Aidu Tijūnėliu, Utenos rajono vaikus ugdančiu ir mokančiu gatvės šokių meno J. Basanavičiaus gatvėje įkurtoje Echo Dance studijoje.

Kaip sakė direktorius, Echo Dance – tai gatvės šokių ir sportinės gimnastikos studija, kurioje vaikai yra ugdomi kaip kūrybinės asmenybės. Studija gyvuoja jau 8 metus. Gatvės šokiai tarp mažųjų ir kiek paaugusių uteniškių yra labai populiarūs, tad nenuostabu, kad studiją lanko apie 150 vaikų, kurių amžius – pats įvairiausias: nuo 3 iki 16 metų. A. Tijūnėlis dirba su visomis amžiaus grupėmis ir skina laurus.

Praeitais metais užimtos prizinės vietos LR Sportinės akrobatikos čempionate ir Jaunimo, Jaunių, Jaunučių, Vaikų pirmenybėse bei rudens čempionate, vykusiame Visagine, tarptautinėse sportinės akrobatikos varžybose, Black & White Dance Session No.17 KIDS ir MINI JUNIORS komandos užėmė II vietas, JUNIORS komanda užėmė III vietą, SPACE CHRISTMAS CELEBRATION 2021 BABY1 ir BABY2 komandos laimėjo ORIGINAL PERFORMANCE. Taip pat BABY1 komanda laimėjo žiūrovų simpatijas ir gavo papildomą apdovanojimą.

Šiais metais jau spėta dalyvauti LR Sportinės akrobatikos Suaugusiųjų, Jaunimo, Jaunių, Jaunučių, Vaikų Taurės varžybose, taip pat vykusiose Visagine, ir vėl užimtos prizinės vietos. Visai neseniai, balandžio 2 d., vykusiose Black & White Dance Session No.18 varžybose KIDS komanda užėmė I vietą, MINI JUNIORS ir JUNIORS komandos užėmė III vietas.

„Studija galėtų priimti ir daugiau norinčiųjų šokti, bet tam reikia didesnių ir erdvesnių patalpų. Turime nemažai užsirašiusiųjų ir laukiančiųjų savo galimybės pradėti lankyti studiją, – susitikime kalbėjo A. Tijūnėlis.

Susitikime buvo aptarta galimybė suteikti Echo Dance reikalingas patalpas. Taip pat aptartas Lietuvos akrobatikos čempionatas, vyksiantis Utenoje birželio mėnesį.

Baigiantis susitikimui A. Katinas įteikė A. Tijūnėliui Utenos rajono savivaldybės ženklą „Utena – laimės miestas“ ir dėkojo už kūrybingą mažųjų uteniškių ugdymą bei sėkmingą užimtumo po pamokų plėtojimą.