Moksleivių taurės varžybose – 8 medaliai

Tauragė

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt

60068

Kėdainiuose lapkričio 11 dieną vyko Lietuvos moksleivių kyokushin karate taurės varžybos, kurias organizavo ir vykdė Lietuvos kyokushin karate federacija. Šiose varžybose dalyvavo 750 sportininkų iš 45 Lietuvos kyokushin karate klubų. Jurbarko klubą „Kumite“ ir KKSC atstovavo 14 trenerio Artūro Enčerio auklėtinių, iš kurių 8 iškovojo prizines vietas.

Vaikų amžiaus grupėje laimėjusi dvi kovas čempione tapo Gabija Šauklytė (-50 kg). Matas Žilaitis (-35 kg) tarp 9 dalyvių įveikęs tris varžovus pasipuošė sidabro medaliu. Vicečempionu tapo Ignas Šimkūnas (-40 kg), kuris tarp 12 priešininkų įveikė 2 varžovus. Bronzą iškovojo Eimis Pocevičius (-45 kg) tarp 12 dalyvių iki pusfinalio žingsniavęs be pralaimėjimų. Trečioji vieta ir medalis atiteko ir Audronei Kubiliūtei (-45 kg).

Jaunučių amžiaus grupėje sėkmingiausiai sekėsi Emilijai Kasputytei (-60 kg), iškovojusiai sidabro medalį ir Žilvinui Urbonui (-70 kg), kuris tarp 13 dalyvių įveikęs 2 varžovus ir tik pusfinalyje nusileidęs priešininkui iš Klaipėdos pasipuošė bronzos medaliu.

Ignas Taurazevičius (-80 kg) jaunių amžiaus grupėje neturėjo stipraus varžovo tarp 6 dalyvių – įveikęs priešininkus iš Kėdainių, Akmenės ir Kauno tapo čempionu.

Dar 6 jurbarkiečiai Ąžuolas Kaubrys, Karolis Šimkūnas, Matas Matonas, Simona Kulikauskaitė, Naglis Žilaitis ir Eimantas Jakubaitis šįkart liko be apdovanojimų.

Bendroje komandinėje medalių įskaitoje Jurbarko klubas „Kumite“ tarp 45 klubų užėmė 8 vietą.