Angle down Atgal

Moduliniai gyvenamieji namai – savas būstas per 5 savaites nuo gamybos pradžios

Tobulėjant statybų medžiagoms ir technologijoms, Lietuvos rinkoje vis labiau populiarėja moduliniai gyvenamieji namai – alternatyva tiems, kurie nenori užtrunkančio statybos proceso ir norintiems apsigyventi savo būste po keleto savaičių. Moduliniai pastatai yra ilgo projektavimo ir didelių investicijų nereikalaujantis greitas, kokybiškas ir ilgaamžis sprendimas. 

Nekilnojamojo turto rinkoje dirbanti įmonių grupė „NP5“ siūlo unikalų sprendimą, ieškantiems tinkamiausio gyvenamojo namo – visiškai įrengtus modulinius surenkamuosius namus „Mūsų projektai yra apmąstyti iki menkiausių smulkmenų tiek architektūriškai, tiek techniškai“, – sako „NP5“ projektų koordinatorė Jūratė Vasiliauskė. 

Moduliniai pastatai yra surenkamieji pastatai, pradėję smarkiai populiarėti XX a. pradžioje, nuo įprastų statinių besiskiriantys konstrukcijų masteliu. Prieš pastatant, statinio modulinė konstrukcija suprojektuojama ir gaminama gamykloje. Modulį atstoja uždaros gyvenamosios patalpos. Tokie gyvenamieji namai vis dažniau tampa ekologiškos architektūros sprendimu. 

Modulinių pastatų privalumai – sutaupytas laikas ir mažesnės finansinės sąnaudos 

„NP5“ įmonių grupės gaminami surenkamieji gyvenamieji, ūkiniai ir komerciniai objektai statomi santykinai mažesnėmis sąnaudomis ir nerizikuojant statinių kokybe. 

Modulinių namų statybos laikas yra trumpesnis, nes pastato moduliai gaminami gamykloje ir atgabenami į statybos vietą montuoti ant iš anksto paruoštų pamatų. Tokių namų statybos neriboja gamtos sąlygos, tad statyti namą galima bet kuriuo metu laiku.   

Moduliai tarsi kaladėlės – prireikus daugiau erdvės, papildomus modulius galima primontuoti prie esamų, o nepageidaujamas modulis lengvai išardomas. „Naujos namo dalies prijungimas ar senos pašalinimas leidžia būti itin lanksčiais savo namų kūrėjais“, – tikina J. Vasiliauskė. 

Moduliniai namai gali būti ne tik kompaktiškai maži, bet ir patraukliai erdvūs – su terasomis, erdve garažui. Statant mažesnius, 50 kv. metrų nesiekiančius namus, nereikia specialaus statybos projekto, o moduliniams statiniams iki 80 kv. metrų galioja supaprastinta tvarka.  

 

Modulių gamybai naudojama aukštos kokybės technologija 

Modulio gamybos terminas yra trumpas – 5 savaitės. „Tai reiškia, kad praėjus 2–4 mėnesiams po sutarties pasirašymo, jau galima keltis gyventi į namą“,  – sako „NP5“ atstovė. 

Modulių gamybai naudojamos tos pačios medžiagos kaip ir tradiciškai statomuose pastatuose. „NP5“ gamybos proceso metu naudoja aukštos kokybės lengvo plonasienio plieno karkaso technologiją. Lengvas plieno karkasas yra pigiausias ir efektyviausias technologinis variantas statybų rinkoje. 

Greita statyba nereiškia, kad gyvenamasis namas bus nekokybiškas ar šaltas. „Modulinis pastatas yra itin šiltas bei A, A+, A++ energetinės klasės, nes nesugeria išorės šalčio, bet to, nepraleidžia aplinkos triukšmo. Tokie pastatai taip pat yra laikomi atspariais ugniai“, – pabrėžia J. Vasiliauskė. 

Šiuose gyvenamuosiuose namuose įrengiama visa reikalinga vidaus ir lauko apdaila, inžinerinės komunikacijos ir instaliacijos. Esant poreikiui, galima įrengti šildomąsias grindis, autonominį šildymą ir rekuperacinę vėdinimo sistemą. 

Renkantis „NP5“ modulinius gyvenamuosius namus užtikrinamas efektyvus statybos rezultatas 

Standartiniai gyvenamųjų namų modulių parametrai yra 3,5 m pločio ir 3–11 m ilgio. Modulius gaminanti įmonė „NP5“ siūlo rinktis projektą iš skirtingo dydžio (50m2, 80m2, 110m2, 140m2) ir 6 tipų surenkamųjų „prefab“ namų. 21 unikalus projektas patenkins kiekvieną užsakovo poreikį. Moduliniai gyvenamieji namai nevaržo – esant poreikiui, kiekvieną „NP5“ siūlomą projektą galima individualiai keisti ir paversti originaliu. 

@NP5
@NP5

THE WILD WAVE 

Wild Wave namas skirtas tikintiems laisve. Nesvarbu, ar esate individualistas ir gyvenate vienas, ar puoselėjate šeimą, kuriai negalioja bereikšmės taisyklės ir suvaržymai, Šio namo gyventojams yra tas, kuris nedalyvauja „žiurkių lenktynėse“ ir nepaklūsta minios įtakai. 

@NP5
@NP5

THE JEWELRY BOX 

Jewelry Box namas skirtas tiems, kurie saugo ir rūpinasi savo tauriausiomis brangenybėmis – šeima ir mylimais žmonėmis. Amžinas vertybes moderniems laikams skoningai pritaikęs Jewelry Box namas įprasmina vieną didžiausių gyvenimo tikslų – atsakingą tvirtos ir laimingos šeimos puoselėjimą. 

@NP5
@NP5

THE MOUNTAIN SLOPE 

Mountain Slope yra namas, skirtas ambicingoms asmenybėms – žmonėms, kurie valią, ryžtą ir drąsą vertina labiau už viską pasaulyje. Jei nesibaminate kalnuotos kelionės savojo tikslo link, Mountain Slope geometrinės formos tikrai atlieps vidinį „aš“ ir paskatins niekada nepasiduoti. 

@NP5
@NP5

THE SWEET CUPCAKE 

Šis konceptas sukurtas žmonėms, mokantiems svajoti ir kasdienybėje matyti daugiau gėrio nei blogio net jei už namų sienų likęs pasaulis eina iš proto. Sweet Cupcake namo formos dizainas padės estetiškai pabrėžti savo vertybes: pozityvumą, asmenybės integralumą, gebėjimą svajoti ir įkvėpti kitus bei puoselėti gyvenimo harmoniją.

@NP5
@NP5

THE MORNING GLORY 

Morning Glory namas skirtas kūrybingoms asmenybėms, drįstančioms mesti iššūkį tradiciniams sprendimams. Namas nebus svetimas kuriančioms ir ieškančioms sielos asmenybėms, gėlių vaikams, naujų pasaulių išradėjams. Morning Glory namų misija – užtikrinti tobulą aurą kūrybiškos prigimties asmenybėms ir gyvenimo estetikos mylėtojams. 

@NP5
@NP5

THE SUNBEAM SPECTACLE 

Sunbeam Spectacle sukurtas žmonėms, apdovanotiems galia kasdieniuose gyvenimo objektuose įžvelgti paslėptas reikšmes bei galimybes. Kam eiti įprastu taku, jei, pasinaudojus charizma, vaizduote ir magiškais sugebėjimais, galima nukeliauti, kur tik svajojate? Sunbeam Spectacle namas išreiškia šią kiekvienos asmenybės šarmo pripildytą gyvenimo filosofiją.

Daugiau apie namų projektus ir jų variacijas galima rasti https://www.np5.lt/namai-pardavimui.

„Aiškiai matant savo pirkinį – jo išorę ir įrengimą – įvertinant ir palyginant galimas alternatyvas bei mokant už aiškų rezultatą, tikslas pasiekiamas kur kas efektyviau. Pasirinkus modulinio pastato statybą, iš anksto žinoma, kiek ji kainuos. Tai leidžia tiksliau planuoti išlaidas“, – teigia „NP5“ atstovė J. Vasiliauskė. 

Moduliams išvykstant pas užsakovą, kiekvienam jų suteikiamas gaminio pasas ir unikalus modulio numeris garantiniam ir pogarantiniam aptarnavimui užtikrinti. 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite