Angle down Atgal

Modernūs ir funkcionalūs NARBUTAS baldai šiuolaikiškam biuro interjerui

Modernūs, funkcionalūs ir ilgaamžiai ofiso baldai – viena svarbiausių šiuolaikiško biuro interjero dalių. NARBUTAS baldai, pagaminti Lietuvoje įsikūrusios tarptautinės biuro baldų įmonės, – šiuolaikiškai darbo aplinkai, atsižvelgiant į XXI-ojo amžiaus darbuotojo poreikius, sukurti kokybiški, unikalaus dizaino ofiso baldai. Kuo dar yra išskirtiniai NARBUTAS gaminiai bei kokius ofiso baldus galima atrasti prekių asortimente?

NARBUTAS ofiso baldai – funkcionalūs, išskirtinio dizaino sprendimai Jūsų biurui

NARBUTAS ofiso baldai unikalūs tuo, jog yra praktiški bei lengvai pritaikomi bet kokio tipo biuruose. Pasak NARBUTAS vadovo Petro Narbuto, įmonės klientai mėgsta funkcionalius ir kokybiškus daiktus bei nenori mokėti už tai, kas jiems nereikalinga. Todėl bendrovė kuria ir gamina funkcionalius, kokybiškus, gražius, bet paprastus daiktus.

NARBUTAS asortimente – patrauklaus dizaino, šiuolaikinių darbuotojų poreikius bei pasaulines tendencijas atitinkantys ofiso baldai. Ergonomiški ir patogūs NARBUTAS ofiso baldai padės sukurti komfortišką darbo vietą.

  • Biuro stalai. Modernaus dizaino aukšti, konferencijų, inovatyvūs ,,sėsk-stok“ ir kitokio tipo stalai – bet kurioms biuro erdvėms.
  • Biuro kėdės. Platus įvairių tipų biuro kėdžių pasirinkimas: ergonominės darbo, aukštos, lankytojų ir kt. kėdės.
  • Akustiniai baldai – akustinės pertvaros, akustiniai kambariai ir kt. akustiniai sprendimai, – užtikrinantys komfortišką ir jaukią darbo vietą.
  • Biuro spintos. Daiktadėžės, stalčių spintelės ir kt. spintų sprendimai, padėsiantys užtikrinti tvarką biure.  
  • Minkšti baldai. Universalūs, stilingi minkšti baldai, puikiai pritaikomi tiek poilsio zonose, tiek ir darbo kabinetuose.
  • Vadovo baldai. Aukštos kokybės, solidaus dizaino vadovo baldai – kiekvieno vadovo poreikiams.
  • Priimamojo baldai. Lankytojų dėmesį atkreipiantys priimamojo baldai, pasižymintys išskirtine estetika ir elegancija.
NARBUTAS vizualizacijos
NARBUTAS vizualizacijos

Ofiso baldai Vilniuje ir kituose miestuose: ergonomiški ir užtikrinantys gerą savijautą

Ergonomiški ofiso baldai padidina darbuotojų produktyvumą. Kai darbuotojams suteikiami ergonomiški baldai, jiems tampa kur kas patogiau dirbti. Tai garantuoja darbuotojų pasitenkinimą darbo vieta bei geresnę jų savijautą, kas padeda padidinti produktyvumą.

Verta žinoti, kad investuojant į kokybiškus, ergonomiškus ofiso baldus darbuotojams, laikui bėgant galima įsitikinti teikiama nauda. Investicija į kokybiškus ofiso baldus atsiperka dėl tokių gaminių patvarumo ir galimybės ilgesnį laiką džiaugtis nepriekaištinga jų būkle.

NARBUTAS baldai – visiškai atitinkantys ergonomikos principus. Šiuolaikiški, patogūs parduodami ofiso baldai Vilniuje ir kituose baldų salonuose, esančiuose didžiuosiuose šalies miestuose, darbuotojams sukuria sveikatai palankią darbo aplinką.

Ofiso baldai Kaune ir kituose miestuose: atvykę į saloną, darbus patikėkite specialistams

Ne paslaptis, kad ieškant tinkamų ofiso baldų biurams ir kitoms patalpoms, sudėtinga nepaklysti tarp plataus gaminių asortimento, kuriame vyrauja tiek daug skirtingo dizaino, įvairių formų ir kt. biuro baldų. Nenuostabu, juk siekiama sukurti išskirtinį biuro įvaizdį. 

Jau 30 metų veiklą plėtojanti tarptautinė biuro baldų įmonė NARBUTAS maloniai kviečia atvykti apžiūrėti ofiso baldų salonuose didžiuosiuose šalies miestuose. Be produkcijos, pristatomos internete, didžioji dalis įmonės prekiaujamų gaminių – ofiso baldai Kaune ir ofiso baldai Vilniuje, taip pat Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Ieškantiems unikalių ofiso baldų sprendimų, biuro baldų salonuose dirbantys profesionalūs dizaineriai konsultuoja dizaino ir kitais klausimais. Viena iš NARBUTAS siūlomų paslaugų – tai nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba. Pageidaujantiems visiškai naujo baldo su ypatingu dizainu, tarptautinę patirtį įgijusi komanda padės įgyvendinti turimą idėją ir sukurs produktą pagal individualų užsakymą. NARBUTAS specialistų komanda siūlo sprendimų įvairovę, dinamiškai prisitaikydama prie kiekvieno kliento poreikių.

Remiamas turinys

NARBUTAS vizualizacijos
NARBUTAS vizualizacijos
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite