Angle down Atgal

Miško pardavimas

Norite parduoti mišką? Šiame straipsnyje sužinosite, kaip tai geriau padaryti. Labai svarbu, kad sprendimas parduoti mišką atsipirktų ir atneštų didžiausią įmanomą naudą. Norint atlikti viską nepriekaištingai, paprastai neužtenka viską tvarkyti pačiam – visuomet reikalinga patyrusių specialistų pagalba ir patarimai, į kuriuos pravartu atsižvelgti.

Specialistų konsultacijos

Miško pardavimas – tai atsakingas ir didelio kruopštumo reikalaujantis procesas, kurį reikia gerai apgalvoti. Prieš parduodant mišką, rekomenduojama pasitarti su savo srities specialistais. Atvykę nurodytu adresu, ekspertai įvertins Jūsų miško sklype esantį medienos kiekį, kokybę ir preliminarią Jūsų siūlomos medienos kainą. Tiksli miško kaina nustatoma tik atlikus kruopščius parduodamo miško ploto tyrimus, įvertinant miško būklę, atsižvelgiant į augančio medyno sudėtį ir kitus veiksnius.

Miškas išsikirtimui ir miškas su žeme

Yra du miško pardavimo būdai: miško pardavimas išsikirtimui, kuomet parduodamas tik miškas, o žemė lieka Jūsų nuosavybe ir miško pardavimas kartu su žeme. Kiekvienas iš šių būdų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš priimdami sprendimą gerai apsvarstykite.

Pirmuoju atveju, valda išliks Jūsų ir galėsite ją palikti ateinančioms kartoms, tačiau teks rūpintis dokumentų tvarkymu, mokėti mokesčius ir pačiam prižiūrėti mišką. Parduodant mišką su žeme, gausite kur kas didesnį pelną, kuris ateis Jums iš karto ir nebebūsite susaistytas jokiais įsipareigojimais, tačiau visam laikui neteksite savo nuosavybės.

Patyrę specialistai suteiks Jums daugiau informacijos ir padės priimti tinkamą sprendimą. Pasinaudokite nemokama konsultacija jau dabar!

Informacijos šaltinis: https://vizon.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite