D. Griežės nuotr.
Angle down Atgal

Miške Vilniuje lavoną sudeginti bandžiusi moteris galėjo slėpti avarijos auką

Trečiadienį Vilniuje, Verkių g. esančioje nuošalioje vietovėje, moteriškos lyties lavoną sudeginti bandžiusi vairuotoja (gim. 1981 m.) galėjo bandyti sunaikinti avarijos auką. Nors tikslūs įtariamosios motyvai dar nėra aiškūs, prokuroras Nikolajus Kozliakas teigė, kad ši versija yra tikėtina ir tiriama.

Kraupus įvykis nutiko trečiadienį Vilniuje. Policija gavo pranešimą, kad Verkių g. automobilio vairuotojas iš bagažinės ištraukė lavoną, apklojo jį šakomis ir padegė.

Vėliau pareigūnai patikslino, kad apie 10.40 val. Verkių g. 24, Vilniuje, miške, rastas neatpažintas moteriškos lyties apdegęs lavonas.

Sostinės policijos pareigūnai operatyviai sulaikė nusikaltimo padarymu įtariamą moterį (gimusią 1981 m.).

Pastaroji ketvirtadienį neuniformuotų pareigūnų atvežta į Vilniaus miesto apylinkės teismą, kur buvo nagrinėjamas prokuroro prašymas laikyti įtariamąją suimtą.

N. Kozliakas teigė pateikęs prašymą suimti įtariamąją maksimaliam terminui – trims mėnesiams.

Anot prokuroro, kol kas apie padarytą nusikaltimą surinkta labai mažai duomenų, kadangi patį nusikaltimą bandyta paslėpti – neaiškūs nei tikslūs jo motyvai, nei padarymo aplinkybės, nei tai, kokiu būdu buvo nužudyta moteris.

„Motyvus, kaip ir kitas aplinkybes, dar labai sunku nustatyti. Ikiteisminis tyrimas vyksta tik vieną dieną, jis buvo labai apsunkintas, nes buvo bandoma naikinti pėdsakus, slėpti įvairiais būdais. Pasakyti, kas liečia motyvus, gyvybės atėmimo būdą, vietą, konkrečiai labai sunku, kol kas tik versijos“, – sakė N. Kozliakas.

Tačiau prokuroras patvirtino, kad neatmetama tikimybė, jog nužudyta moteris buvo avarijos auka, bandyta paslėpti patį avarijos faktą.

„Tai vėlgi viena iš versijų, nes tam tikri tyrimo duomenys tos versijos neatmeta ir nepaneigia“, – sakė N. Kozliakas.

Prokuroras teigė, kad aukos ir įtariamosios giminystės ryšiai nesieja, tačiau kiti galimi ryšiai kol kas nėra nustatyti.

Pati įtariamoji, anot prokuroro, nepripažįsta jokio savo dalyvavimo – nei nužudant, nei slepiant kūną.

Teisėjas Valdas Bugelevičius leido moterį suimti trims mėnesiams. Pati įtariamoji, išgirdusi tokį sprendimą, protestavo ir teigė nieko apie kraupų įvykį nežinanti.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite