Klaipėda

„Minija“ sekmadienį pratęs sezoną. ReAl moments nuotr.

Karolis BakūnasŠaltinis: Etaplius.lt

187786

Kretingos „Minijos B“ komanda KLFF 3 lygos 10 turo rungtynėse savo aikštėje antrą kartą šiame sezone rezultatu 3-1 įveikė, galima drąsiai sakyti, principinius varžovus – Klaipėdos „Neptūno B“ futbolininkus. Šį savaitgalį, po dviejų savaičių pertraukos, į LFF 1 lygos „batalijas“ sugrįš ir pagrindinė Kretingos „Minijos“ ekipa, kuri sekmadienį vyks į Panevėžį ir 21 pirmenybių ture susikaus su vietos „Panevėžio B“ ekipa.

Pirmavo nuo pirmųjų minučių

Rungtynės Kretingos miesto dirbtinės dangos stadione aikštės šeimininkams prasidėjo puikiai. Sužaidus tik dvi minutes, po perdavimo iš aikštės krašto, „Neptūno B“ gynėjas neleistinai sužaidė savo baudos aikštelėje ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį į klaipėdiečių ekipos vartus. Prie žymos stojo „minijiečių“ puolėjas Princas Odohas ir išvedė savo ekipą į priekį. Įmušę greitą įvartį kretingiškiai ir toliau laikė iniciatyvą, tačiau lemiamoje atakos stadijoje vis pritrūkdavo tikslumo. Visgi 39 rungtynių minutę kretingiškių aktyvumas davė savo vaisių ir po grubios pražangos prieš P. Odohą buvo paskirtas antrasis šiose rungtynėse 11 metrų baudinys į „Neptūno B“ vartus, kurį, kaip ir pirmąjį baudinį, užtikrintai realizavo P. Odohas.