Angle down Atgal

Milžiniški žemės drebėjimai ir III-asis pasaulinis karas: Nostradamo pranašystės 2021-iesiems

Trečiasis pasaulinis karas, katastrofiškas žemės drebėjimas ir trečiojo „antikristo“ atėjimas gali laukti Žemės ateinančius kelis metus.

1503 m. gimęs Nostradamas buvo prancūzų gydytojas ir pranašautojas, išleidęs kelias pranašysčių knygas. Iki šiol plačiai interpretuojamose pranašystėse Nostradamas aprašo įvykius, laukiančius ateities pasaulio, ir pritraukė iki šiol nemąžtančias gerbėjų gretas. Pasekėjų teigimu, didelė dalis Nostradamo pranašysčių jau pasitvirtino.

Dabar išleista nauja aštuonių dalių dokumentika tyrinėja Nostradamo gyvenimą ir beveik tūkstantį jo parašytų pranašysčių iki pat pasaulio „pabaigos“, esą numatytos 3793 metais.

Dokumentikoje „Nostradamus: End of Days“ daugiau nei dešimtmetį Nostradamo pranašystes tyrinėjantis britų ekspertas Bobby Shaileris sako, kad jeigu prancūzų pranašautojas yra teisus, tai Žemė bus sunaikinta per kataklizminį įvykį, kurį jis vadino „paskutiniuoju gaisru“. Tačiau jis neįvyks dar ateinančius 1 772 metus.

Duodamas interviu „The Sun“ Shaileris sakė tikintis, kad trečiasis „antikristas“ jau yra tarp mūsų: „Nostradamo kalba, „antikristai“ yra karo kurstytojai, atsakingi už nekaltų žmonių mirtis, tokie kaip Hitleris ar Napoleonas. Manau, kad trečiasis antikristas jau greitai pasirodys, greičiausiai per ateinančius 10 ar 20 metų. Greičiausiai jis gyvena jau dabar.“

Nostradamas taip pat išpranašavo ilgą pasaulinio masto karą, kuris gali tęstis nuo 25 iki 29 metų, po kurio seks smulkesnių karų serija.

„Anot Nostradamo pranašysčių, III-asis pasaulinis karas prasidės per ateinančius kelis metus“, – sako Shaileris.

Tiesa, ne visos naujienos yra blogos. Jeigu mes išgyvensime šį karą, žmonija galės džiaugtis 1000 metų taikos laikotarpiu, kurį prancūzų pranašautojas vadino „Saturno amžiumi“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite