Angle down Atgal

Gudravimas su mikrobangų krosnele baigėsi tragiškai

Mikrobangų krosnelė šiais laikais stovi jei ne kiekvienų, tai kas antrų namų virtuvėje. Tačiau 22-ejų Bethany Rosser perspėja, kad jokiu būdu niekas nesugalvotų sekti jos neapgalvoto sprendimo pėdomis ir nekainti mikrobangų krosnelėje kiaušinio.

Bethany pasakojo, kad internete dažnai stebi maisto gaminimo filmukus, kurių vienas pasakojo gudrybę, kaip greitai galima išvirti kiaušinį, nesivarginant leisti laiko prie puodų. Visa esmė – įdėti kiaušinį į kažkokį indą ir pakaitinti mikrobangų krosnelėje. Esą jis lieka toks pat, lyg verdant jį įprastai ant viryklės.

Recepte buvo minima, kad kiaušinį tereikia apibarstyti druska ir šešias minutes kaitinti mikrobangų krosnelėje, 600 W temperatūroje. Tada ištraukti, palaukti kol atvės ir skaniai valgyti.

Tai padariusi B. Rosser atidarė mikrobangų krosnelės dureles, norėdama patikrinti, ar kiaušiniai jau paruošti, kai šie staiga sprogo, nuplikydami moters veidą. Bethany sako, kad tą akimirką jai atrodė, lyg jos oda tiesiog dega ir atšoksta nuo veido. Ji pati paskambino greitajai pagalbai ir, kol šie atvyko, bandė vėsinti veidą šaltu vandeniu, tačiau pajautė, kad atšokusi oda pradėjo atsilupinėti didžiulėmis pūslėmis.

Veidą nudegusi Bethany buvo nugabenta į Queen Elizabeth Hospital Birminghamo mieste, kur jai buvo suteikta skubi pirmoji pagalba ir specialus gydymas, kad būtų kuo mažiau pažeista veido oda.

Sprogdamas kiaušinis skilo lukštais, kurių vienas pateko į jaunos moters akį. Iki šiol gydytojai bijo prognozuoti, kaip stipriai bus pažeista akis ir ar B. Rosser galės pilnai matyti abiejomis akimis.

„Internete, socialiniuose tinkluose ar youtube vaizdo įrašuose daugybė filmukų apie tai, kaip galima pagaminti kiaušinius mikrobangų krosnelėje ir jiems nieko nenutinka. Tą rytą ruošiausi pusryčius prieš darbą ir pagalvojau, kad išbandysiu šį triuką. Mikrobangų krosnelėje kiaušiniai buvo vietoje, tačiau vos tik išėmiau juos – jie sprogo. Mano didžiausia klaida buvo bandyti šaldyti veidą vandeniu, kadangi dėl to pradėjo atsilupinėti nudegusi oda“, - teigė nudegimus išgyvenusi jauna moteris.

Naujienų portalas Anglija.today nerekomenduoja to bandyti namuose.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite