REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Rugsėjo 13 d. 10:46

Microsoft Dynamics 365 Business Central – kiek dar verta naudoti turimą VVS?

Vilnius

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


187750

Verslo anglų kalboje yra terminas „Burning platform“. Nors pažodžiui jis verstųsi, kaip „Deganti platforma“, tačiau šiame kontekste jis reiškia nemalonias pokyčių vengimo pasekmes. Visame pasaulyje IT sektorius išgyvena didžiulį perversmą. Ypač daug dėmesio sulaukia perėjimas nuo vidiniuose serveriuose naudojamų, prie debesyje paleidžiamų verslo valdymo sistemų (toliau - VVS). Tačiau ar tikrai reikia kažkokių apmąstymų, vizijos ir tikslų, renkantis sistemą verslo valdymui? Ar neužtenka to, ką jau naudojate dabar?

Nėra pamainos pastoviam palaikymui

Vienu ar kitu būdu, verslas, bent jau ilguoju laikotarpiu, tikrai susidurs su nesklandumais, susijusiais su programine įranga. Juos reikia kuo greičiau spręsti. Na, o tokiu atveju, jeigu programa pasenusi, tų nesklandumų niekas nepadės išspręsti. Nepavykus rasti sprendimo stringa veikla, gali trūkti daugybės ataskaitų ir dokumentų, reikalingų auditui ar vidinėms įmonės reikmėms. Tokia rizika nėra priimtina rimtai nusiteikusiam verslui, todėl rizika atsidurti ant „degančios platformos“ turėtų skatinti įmones rinktis palaikomas ir naujinamas VVS.

Prieš pirkdami licenciją arba programinės įrangos paketą – gaukite žinias apie tai, kiek ilgai bus palaikoma programa, kurią įsirašote vidiniuose serveriuose (ang. „On premises“).

Efektyvus VVS veikimas dažnai neatsiejamas nuo visokeriopos sėkmės

Versle dažniausiai sėkmė aplanko tuos žmones ir tas vizijas, kurios remiasi faktais, skaičiais ir pragmatiškumu. Dėl to sėkmė, versle, irgi dažnai būna išskaičiuota. To „išskaičiavimo“ šerdyje gali būti ne kas kitas, o tinkamai parinkta verslo valdymo sistema. Juk kiekvienas verslo modelis remiasi tuo, kad klientams reikia organizuotų, proaktyvių, skaidrių, greitai veikiančių ir modernią verslo praktiką įgyvendinančių paslaugų teikėjų. Rankiniu būdu aprėpti visą būtiną informaciją yra neįmanoma, tad verslas turi pasikliauti aukštos klasės VVS sprendimais, kurie palengvina didžiąją dalį darbų.

Svarbu yra tai, kad programinė įranga padėtų apdoroti kuo daugiau informacijos greitai. Ta informacija vėliau bus panaudojama optimizuojant procesus ir didinant pajamas. Jeigu programa netobulinama ir nepalaikoma, tokių galimybių bus labai nedaug arba vis mažiau...

Kodėl „deganti platforma“ yra pavojinga?

Dėl konkurencijos, siekio gauti pelną ir įvaizdžio, verslas negali tenkintis tik vidutiniais arba patenkinamais rezultatais. Jeigu pagrindinis verslo monitoringo įrankis (t.y. VVS) veikia tik patenkinamai (pvz., per pastaruosius 10 metų nebuvo atnaujintas, nors į procesus įdiegta daug naujos praktikos), tai bus sunku gerinti rezultatus arba iš viso neįmanoma.

Tačiau tai – geras scenarijus. Daug blogiau, kuomet verslas turi pasenusią ir nebepalaikomą verslo valdymo sistemą, kuri dar ir apriboja galimybes atlikti darbą, verčia rinktis pasenusius sprendimus visose srityse, kad tik pavyktų duomenis įvesti į sistemą ir t.t. Tai – deganti ir kenkianti platforma, kurios jūsų versle nereikėtų.

Kas yra Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Bene ryškiausias lyderis debesyje veikiančių VVS sektoriuje – Microsoft Dynamics 365 Business Central. Tai verslo valdymo sprendimas augančiam smulkiam ir vidutiniam verslui. Jis suteikia galimybę apjungti įmonės finansų, pardavimų, paslaugų ir operacijų komandas į vieną programą, kad gautumėte reikalingų įžvalgų, padėsiančių plėstis jūsų verslui ir būti pasiruošus ateičiai.

Verslo valdymo sistema yra plakanti jūsų verslo širdis, todėl neturite leisti jai sustoti.

Kadangi vystomas debesyje, Microsoft Dynamics 365 Business Central yra nuolat atnaujinamas.

Remiamas turinys



REDAKCIJA REKOMENDUOJA