Angle down Atgal

Mergvakario dovanų idėjos

Mergvakaris yra būtina šventė prieš vestuves ir sena tradicija, kurios užuomazgos siekia net gūdžiausius istorijos laikus. Simbolinė mergvakario reikšmė ir tikslas yra nuotakos atsisveikinimas su nesantuokiniu gyvenimu ir jos pasirengimas santuokai. Taigi, jei sužinojote, kad draugei pagaliau pasipiršto, atėjo metas organizuoti mergvakarį!

Mergvakario dovanos jaunajai

Be visų kitų organizavimo detalių, būtina išrinkti ir dovaną jaunajai. Mergvakario dovanos būtinos todėl, kad parodytumėte nuotakai savo rūpestį bei meilę. Jos neturi būti brangios pinigine prasme. Svarbiausia – brangi sentimentais.

Ką dovanoti jaunajai mergvakario proga?

 • Keliaraištis. Jis tikrai pravers vestuvių dieną.

 • Nuometas. Šiuo atveju kalbama, apie mergvakario nuometą, kurį nuotaka turi nešioti būtent šią dieną.

 • Šeimyninio gyvenimo patarimų – mergvakario linkėjimų dėžutė. Iškirpkite iš spalvoto popieriaus širdelių ir kiekviena parašykite savo palinkėjimą-patarimą jaunajai santuokiniam gyvenimui. Šias širdeles sudėkite į dailią skrynelę. Jaunoji turės puikų prisiminimą ir visuomet galės žvilgtelėti ir paskaityti patarimų, kai jai pritrūks išminties šeimyniniame gyvenime ar tiesiog smagiai pasijuokti;

 • Seksualūs apatiniai. Jie skirti pirmajai nakčiai.

 • Papuošalai. Tai gali būti apyrankės ar grandinėlės, kurios būtų dovanojamos ne tik nuotakai, bet ir visoms dalyvėms. Visos apyrankės turėtų būti vienodos ir vienetinės, išgraviruotos specialiais inicialais.

 • Kosmetika.

 • Mergvakario marškinėliai.

Mergvakario idėjos

Pasirinkti mergvakario idėją (temą) – atsakingas darbas, kadangi reikia įtikti jaunajai bei visoms kitoms mergvakario dalyvėms. Apie mergvakario temas, plačiau galite paskaityti mūsų straipsnyje apie mergvakario idėjas, dovanas ir žaidimus.

Išsirinkus temą mergvakariui, atėjo laikas galvoti apie pramogas, kurios vyraus šventėje. Rinkti pramogas mergvakariui, visų pirma reikėtų pagal pasirinktą temą. Pavyzdžiui, jei Jūsų tema „Jureivės“, ideali pramoga – plaukimas laivu, na, o jei organizuojate ekologišką vakarą, išbandykite natūralios kosmetikos gamybą.

Štai keletas mergvakario veiklos idėjų:

 • Nepamirštamas pasiplaukiojimas Galvės ežere.

Tai viena lankomiausių ir įspūdingiausių Lietuvos ir viso Pabaltijo vietų. Pasiplaukiojimo metu dalyvės apiplauks Trakų pilies salą su joje stūksančiu ir Vytauto laikus menančiu architektūros bei istorijos paveldu, praplauks pro pusiasalio pilies piliakalnį ir likusius pilies griuvėsius bei, žinoma, pro įspūdingąjį grafo Tiškevičiaus dvarą.

 • Apsilankymas raudonajame nimfomanės kambaryje.

Tai vienintelis pabėgimo kambarys Kaune, skirtas tik suaugusiems! Iš jo ištrūkti dalyvės turės per 60 min., kitaip visos paslaptys ir įkalčiai bus paviešinti…

 • Mergvakaris nuotykių parke

Švenčiančių paskutinę nerūpestingą dieną laukia įvairių sunkumų trasos, kuriomis laipiojant bus daug juoko, netikėtumų ir išbandymų. O renginio kulminacija – šventės kaltininkę naujam gyvenimui įkvėpsiantis laisvo kritimo „Drambliaskrydis“! Esant poreikiui, nemokamai suteikiama: pavėsinė arba staliukas, kepsninė. Už papildomą mokestį – fotografas.

 • Vynų ir sūrių degustacija

Ar visada žinote, kokį vyną derinti su vienu ar kitu sūriu? Šios degustacijos metu dalyvės atras tinkamiausius sūrio ir vyno derinius. Sužinosite tai derindamos net 4 vyno rūšis su 4 sūrio rūšimis. Atrasti derinius Jums padės kvalifikuoti šios srities žinovai. Po šios pramogos jausitės ne tik pavalgiusios ir išgėrusios, bet ir įgijusios naujų, vertingų žinių!

Taigi, jei artėja svarbios draugės vestuvės, nepatingėkite suorganizuoti jai puikaus mergvakario. Mergvakaris – atėjus tinkamam vyrui į gyvenimą – gali būti pats paskutinis gyvenime! Tad jis privalo būti įsimintinas, mielas, draugiškas ir linksmas!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite