Angle down Atgal

Meras susitiko su irkluotoju Vadimu Korobovu ir jo treneriu Dmitrijumi Michailovu

Pas merą apsilankė Lietuvos kanojų irklavimo elito atstovas visaginietis Vadimas Korobovas su savo treneriu Dmitrijumi Michailovu.

Vadimas garsus tuo, kad jo atsakymai dažnai būna trumpesni už klausimus, bet susitikime buvo paliestos net trys temos. Svarbiausia, kas domino merą – kaip jaučiasi pats sportininkas ir jo pasiruošimas bei perspektyvos iškovoti kelialapį į 2020 metų Olimpines žaidynes Tokijuje. Kaip pakomentavo Vadimas ir jo treneris, visos jėgos nukreiptos į pasiruošimą gegužės mėnesį vyksiantiems Tarptautinės baidarių–kanojų irklavimo federacijos organizuojamiems dviem atrankos turnyrams, kuriuose bus kovojama dėl trijų kelialapių jo valčių klasėje – 1000 m vienvietėje kanojoje. Įsivaizduokime – pusė šimto Pasaulio elito irkluotojų ir tik trys kelialapiai.

Kita tema – irklavimo bazės statybos antras etapas. Numatytos solidžios lėšos, o rezultatas – administracinio pastato išorės pilna apdaila ir irklavimo bazės aplinkos sutvarkymas.

Susitikime kalbėta ir apie galimybes padėti sporto klubams. Sutarta inicijuoti paramą, išsiaiškinus juridinę bazę ir finansines galimybes padėti, ypač tiems klubams, kurie aktyvūs projektinėje veikloje.

Informacija visaginiečiams – į išplėstinį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto kandidatų į Olimpines žaidynes Tokijuje sąrašą įtraukti trys Visagino irkluotojai: Vadimas Korobovas, baidarininkas Artūras Seja, kuris kovos dėl kelialapio į olimpiadą vienvietėje baidarėje, ir Ilja Dovidovskis, kuris dėl kelialapio kovos dvivietėje kanojoje.

Planuojami susitikimai ir su kitais Visagino sportininkais, atstovaujančiais savivaldybei ir Lietuvai nacionalinėse rinktinėse.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite