Angle down Atgal

Medžiotojų batai – aukšta kokybė ir patikimumas

Reikalingi nauji ir nepalankioms oro sąlygoms atsparūs, itin komfortiški medžiotojų batai? Peržvelkite patikimų tiekėjų pasiūlymus ir įsigykite batų, kurie tiks ne tik medžioklei, bet ir žūklei, žygiams po gamtą, aktyviam laisvalaikiui ir įvairioms kitoms reikmėms. Plačiame prekių asortimente rasite pačių įvairiausių medžioklei tinkamų batų skirtingomis kainomis.

Elastingos ir atsparios medžiagos

Batų sudėtyje esančios medžiagos užtikrina maksimalų komfortą ir atsparumą drėgmei, šalčiui bei kitoms oro sąlygoms. Aukštos kokybės medžiagos taip pat užtikrina ilgaamžiškumą, atsparumą dilimui ir ilgą bei patogų naudojimą dar daug metų!

Aukštos kokybės Nubuck oda su elastingais vidpadžiais – tai didžiausio įmanomo komforto garantas. Kokybiška Nubuck oda apsaugo nuo drėgmės, kadangi yra nepralaidi vandeniui. Kita šios odos savybė, pralaidumas orui, leidžia užtikrinti oro cirkuliaciją ir apsaugą nuo pėdų perkaitimo bei prakaitavimo.

Etileno vinilacetatas, arba EVA medžiaga užtikrina elastingumą, lengvumą, sparčią ir lengvą eiseną bei termoizoliaciją, todėl tai patikima medžiaga nuo drėgmės ir šalčio, kuomet bate sulaikoma kūno skleidžiama šiluma.

Platus medžioklinių batų pasirinkimas

Pristatomi kokybiški batai įvairiems medžioklės poreikiams, patogiems žygiams po gamtą, miškus, purvynus, sunkiai prieinamas vietas. Su šiais batais visuomet jausitės komfortiškai, kad ir kur beeitumėte, o nepalankios aplinkos ar oro sąlygos Jums nepadarys jokio poveikio!

Komfortiški, aukštos kokybės medžiotojų batai už gerą kainą! Atraskite geriausius sprendimus medžioklei ir žygiams po gamtą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite