Angle down Atgal

Mažieji vieni kitus užkrėtė gerumo virusu

Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“ kovo mėnesį prisijungė prie socialinės akcijos „Užsikrėsk gerumu“, kurią inicijuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Visa darželio bendruomenė aktyviai dalyvavo šioje akcijoje ir aukojo maistą gyvūnų prieglaudos „Šiaulių letenėlė“ gyventojams. Lauktuves mažiesiems žmonių draugams iš gyvūnų prieglaudos nuvežė „Drugelių“ grupės ugdytiniai ir pedagogai.

Savo šiluma bei gerumu dalytasi ir su Šeduvos globos namuose gyvenančiais senjorais. Mažieji dainavimo studijos „Lašeliai“ ir „Lašeliukai“ vaikai kartu su meninio ugdymo mokytoja J. Goštautiene dovanojo jiems pavasariu kvepiančias daineles, šokius, eilėraščius ir nuoširdžias vaikiškas šypsenas. Visus susitikimo dalyvius suvienijo bendra edukacinė veikla. Pedagogės, G. Ramoškienė ir A. Abromaitienė mokė senjorus muiliukus apvelti vilna, o R. Kuzmickienė ir I. Buivydienė gamino pavasarinius žiedus iš popierinių servetėlių.

Visų širdys buvo užpildytos šiluma ir meile. Dovanokime vieni kitiems gerumą, juk jis – veiksmingiausias vaistas, įveikiantis apatiją, pyktį, skausmą, vienišumą, abejingumą, liūdesį bei išugdantis ilgalaikį atsparumą jiems.

Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite