Angle down Atgal

Mažame kūne didelė širdutė

„Kažkur tu tikrai esi, mano žmogau... Tu mane mylėsi, guosi ir žaisi.“

„KaI būsiu jau šalia, nereikės verkti iš liūdesio išlydėjus mamą ir sūnų. Esu Širdutė ir man blogai, kaip savanoriai vis palydi žvilgsniu ir kalba, kad susirgsiu, jei nerasiu savo žmogaus. Aš net Bezabubą pamilau...na ne, gal tik truputi patinka, bet nesipykstu tikrai... Jis labai geras, o aš mirštu viena... Būsiu gera ir tik tavo, pasižadu, Širdutė!“

Pasitinka visada ši jaunutė kalytė vizgindama uodegą ir taip, lyg būtų nemačiusi visą amžinybę! Tiesa, ant svetimų loja... Nepiktai, labiau įspėdama, kad ši teritorija – jos.

Gamtinius reikalus kalytė atlieka lauke, tiesa, pradžioje pasitaikė kelios balutės namuose, bet ji juk dar labai jauna. Nepaisant to, jau stengiasi klausytis komandų, bet labai nenori būti uždaryta ir kartais nepaklūsta. Bijo tuomet, krenta ant žemės. Na, o kai valgo skanius konservus labai gražiai styro į šonus pastatytos ausys ir tai kelia šypseną.

Jei turite namus, kur ji galėtų siausti ir dūkti – būtų tobula! Nes ji tiesiog mėgsta bėgti, šoliuoti . "Skaniukų" turbūt neragavusi gyvenime, nes nesupranta kas jie tokie, kaip ir žaisliukų turbūt nemačiusi niekad... Į kitus gyvūnus žiūri atsargiai ir nenori prisileisti, urzgia. Bet turbūt čia reikia kantrybės, nes ant savanorių namuose gyvenančio katinuko jau nebepyksta.

Kalytei labai reikia žmogaus... Jei galvoji, kad tai tu, paskambink 865084725!!!

Daugiau info:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite