Angle down Atgal

Marijapolėje atsiras nauja kultūros ir renginių erdvė

Jau netrukus Marijampolėje bus atidaryta nauja, netradicinė, moderni, interaktyvi erdve, skirta kultūriniams renginiams, parodoms, susitikimams, koncertams, diskusijoms ir kitiems kūrybiniams sumanymams. Tai erdvė viskam, kas galėtų vykti neįprastose vietose, kur žmonės galėtų laisvai bendrauti. Naujoje kuriamoje kultūros ir renginių erdvėje šiandien apsilankė Marijampolės Savivaldybės meras Povilas Isoda, mero pavaduotojas Artūras Visockis ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

„Marijampolėje vyksta daug įdomių kultūrinių projektų, sėkmingai išnaudojame turimas erdves, tačiau matome, kad susidomėjimas kultūriniais reiškiniais auga ir jaučiamas naujų idėjų poreikis. Smagu šiandien matyti naujos kultūrinės erdvės atsiradimą ir entuziazmą ją kuriant, nes tai duos naują kultūros proveržį. Projekto įkūrėja ir sumanytoja Neringa Pangonytė bei „Marijampolės menų ir renginių asociacija “ tik pradeda savo veiklą mieste, todėl norisi linkėti energijos ir sėkmės “, – nauja iniciatyva džiaugiasi meras P. Isoda.

Beveik pačiame miesto centre, Pramonės gatvėje rekonstruojamos patalpos, kuriose bus įrengtos kelios skirtingų paskirčių erdvių zonos - menų, muzikos, kūrybos bendradarbystei ir meniniams bei kūrybiniams susitikimams.

Gražus sumanymas, laiku ir vietoje... Viskas įdomu ir netikėta: nuo sumanymo koncepcijos, logo, prie kurio kūrimo buvo proga šiandien prisidėti, planuojamų veiklų, dizaino ir dar daug netikėtų sprendimų, kurie pasimatys ateityje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite