Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkai rinko medalius

Marijampolė

unsplash.com nuotr.

Reporteris OdetaŠaltinis: Etaplius.lt

115544

Marijampolės sporto centras „Sūduva“ informuoja apie įvykusias įvairių sporto šakų varžybas.

Lengvoji atletika

Sausio 22–23 dienomis Kaune vyko lengvosios atletikos jaunių atvirasis čempionatas, kuriame dalyvavo Kauno, Jonavos, Alytaus, Kėdainių, Vilniaus, Kaišiadorių ir Marijampolės sportininkai. Dvi pirmąsias vietas 600 m (rezultatas 1.28,34 s) ir 1000 m (rezultatas 2.43,99 s) bėgimo distancijose iškovojo Marijus Dranginis.

Marijampolės sporto centras „Sūduva“ džiaugiasi, kad 1000 m distancijoje visą nugalėtojų pakylą užėmė vien tik šio centro auklėtiniai – antras buvo Airidas Bendaravičius (rezultatas 2.48,36 s), o trečias Armandas Leonavičius (rezultatas 2.50,16 s). Armandas Leonavičius 600 m distancijoje taip pat laimėjo medalį, buvo trečias (rez. 1.32,56).

Tarp merginų 1000 m bėgime niekas neaplenkė Deimantės Bendaravičiūtės (rezultatas 3.15,45 s), kuri ir 3000 m distancijoje buvo antra (rezultatas 11.37,95 s). 3000 m distancijoje tarp vaikinų pirmąją ir antrąją vietas pasidalino broliai Airidas (rezultatas 10.08,15 s) ir Danielius (rezultatas 10.35,35 s) Bendaravičiai. Mūsų sportininkus treniruoja Regina Bindokienė ir Vladas Komisaraitis.

Dziudo

Sausio 26 dieną Kaune vyko Nacionalinės dziudo asociacijos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatai, kuriuose sporto centro „Sūduva“ sportininkai iškovojo du medalius. Vaikinų iki 18 metų grupėje svorio kategorijoje virš 90 kg. antrąją ir trečiąją vietas iškovojo trenerės Irmos Gasperavičienės auklėtiniai Arnas Luščikas ir Markas Giraitis.

Graikų-Romėnų imtynės

Sausio 25 dieną Panevėžyje vykusiame vaikų, gimusių 2009–2012 metais, graikų-romėnų imtynių atvirame čempionate dalyvavo visas būrys mūsų jaunųjų sportininkų. Kai kuriems berniukams tai buvo pirmosios varžybos, bet nepaisant to, visi mūsų sportininkai kovojo drąsiai ir labai stengėsi.

50 kg svorio kategorijoje antrąją vietą iškovojo Tadas Abromavičius, o Kernius Kurmelevičius (41 kg) ir Mantas Kliučinskas (58 kg) savo svorio kategorijose buvo treti. Sportininkus treniruoja Karolis Čiupkevičius ir Edvardas Vaitulionis.

Boksas

Sausio 24–25 dienomis Daugpilyje (Latvija) vyko visų amžiaus grupių miesto bokso atviras čempionatas, kuriame dalyvavo ir Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkai.

Jaunimo grupėje 50 kg svorio kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Gabrielius Mačiulis. Tarp jaunučių, sveriančių 32 kg, Tautvydas Montvila taip pat buvo pirmas, o jo komandos draugas Vakaris Miliauskas iškovojo antrąją vietą 38 kg svorio kategorijoje. Sportininkus treniruoja Viktoras Grinevičius.