Angle down Atgal

Marijampolės sporto centro irklavimo bazėje – Pasaulio čempiono Egidijaus Balčiūno taurės varžybos

Liepos 8 d. į Marijampolės sporto centro irklavimo bazę susirinko gausus būrys Lietuvos irkluotojų. Marijampoliečiai kartu su Panevėžio, Elektrėnų ir Vilniaus irkluotojais varžėsi dėl tris kart pasaulio ir vieną kartą Europos čempiono Egidijaus Balčiūno baidarių ir kanojų irklavimo taurės. Vieno žymiausių Lietuvos irkluotojo vardo varžybos Marijampolėje vyko jau penkioliktą kartą.

Varžybų atidarymo ceremonijoje dalyvavęs Marijampolės vicemeras Artūras Visockis džiaugėsi giliomis vandens sporto tradicijomis Marijampolės savivaldybėje: „Vandens sportas savivaldybėje skaičiuoja jau ketvirtą dešimtmetį, o šiandienos varžybos įrodo, kad Marijampolės vardas žinomas netik futbole. Žvelgiant iš šiandieninės perspektyvos, matomas aiškus teigiamas pokytis ir gerėjanti infrastruktūra, o smagiausia matyti mėgstamu darbu „degantį“ trenerį. Savivalda taip pat yra aiškiai nustačiusi savivaldybės sporto strategijos kryptis, kurios numato skatinti sporto šakų įvairovę, tame tarpe ir irklavimo“.

Pasak Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Giedriaus Šlekio, Marijampolės savivaldybėje matomas irklavimo ir būriavimo sporto šakų augimas: „Šią vasarą visi, kurie nori išbandyti irklavimo sportą galės tai padaryti nemokamoje stovykloje, todėl tikimės, kad Marijampolės irkluotojų gretas papildys jauni ir gabūs sportininkai“.

Irkluotojams iš viso buvo išdalinta 44 medalių komplektai. Daugiausia – 19 medalių pelnė Vilniaus sportininkai, Marijampolės – 12, Panevėžio – 7, Elektrėnų – 6.

Tarp marijampoliečių prizines vietas pelnė vienvietėmis baidarėmis plaukę: Gustas Gorskis, Adomas Miglinas, Julius Grinkevičius, Titas Žilinskas, Skaiva Gudelevičiūtė, Domantas Katilius.

Dviviečių baidarių rungtyje prizines vietas iškovojo: Gustas Gorskis ir Dominykas Razvanavičius, Adomas Vyšniauskas ir Deimis Vyšniauskas, Benediktas Stokė (Vilnius) ir Julius Grinkevičius, Skaiva Gudelevičiūtė ir Patricija Žukaitė (Vilnius).

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite