Marijampolės sportininkai į miestą parvežė medalių

Marijampolė

Marijampolės sporto centro nuotr.

Reporteris EditaŠaltinis: Etaplius.lt

204158

Marijampolės sporto centras informuoja apie pastarosios savaitės Marijampolės sportininkų pasiektus rezultatus.

Foto galerija:

Iš lengvosios atletikos varžybų parsivežė penkis medalius

Vasario 3 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko tradicinės vaikų lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“. Marijampolės sporto centro auklėtiniai iš varžybų parvežė 5 medalius:

Saulena Pakuckaitė, 60 m, 3-oji vieta, tr. Gintautas Janušauskas,

Adomas Vyšniauskas, 60 m, 2-oji vieta, tr. Gintautas Janušauskas,

Airidas Simanavičius, 1000 m, 1-oji vieta, tr. Vladas Komisaraitis,

Aura Bartaškevičiūtė, šuolis į aukštį, 1-oji vieta, tr. Gintautas Janušauskas, Vladas Komisaraitis,

Gustas Černius, tolis, 2-oji vieta, tr. Gintautas Janušauskas.

Lietuvos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) čempionate – trys marijampoliečių medaliai

Vasario 5–6 d. Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos meistrų (veteranų) čempionatas. Varžybose dalyvaujančių vyresniojo amžiaus sportininkų skaičius kasmet auga, plečiasi dalyvių geografija – šiemet varžybose sulaukėme ir sportininkų iš Latvijos.

Čempionate sėkmingai startavo du Marijampolės atstovai, čempionate iškovoję tris prizines vietas: Giedrius Šlekys 400 m distancijoje iškovojo 2-ąją vietą, Jolita Višinskienė iškovojo dvi 3-ąsias vietas 400 m ir 800 m bėgimo rungtyse.

Dešimt boksininkų pasipuošė medaliais

Vasario 3–5 d. Kaune, sporto mokykloje „Gaja“ vyko Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo didžiųjų miestų bokso čempionatas. Marijampolės sporto centro auklėtiniai puikiai boksavosi ir rodė aukštą meistriškumo lygį. Net dešimt sportininkų iš varžybų grįžo pasipuošę medaliais: