Angle down Atgal

Marijampolėje daugėja pasiskiepijusių nuo COVID-19 viruso

Paskutinėmis praėjusiųjų metų dienomis Marijampolės savivaldybė gavo pirmąją vakcinų,  nuo COVID-19 viruso, siuntą. Pirmiausiai buvo skiepijami medicinos darbuotojai, kurie kovodami su šiuo grėsmingu virusu stovi priešakinėse linijose ir patiria didžiausią riziką, bandydami išsaugoti pacientų gyvybes.

Neseniai Marijampolę pasiekė jau antroji vakcinų siunta, prioriteto tvarka buvo skiepijami pacientai, kuriems teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos, bei palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiantys darbuotojai; socialinės globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai, socialines paslaugas asmens namuose teikiantys darbuotojai. Marijampolės ligoninėje paskiepyti dar 25 darbuotojai ir 7 hemodializuojami pacientai. Taip pat skiepyti Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai.

Savivaldybės meras Povilas Isoda sako: „Smagu, kad mūsų savivaldybėje veikiančių globos, slaugos, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai ir gyventojai aktyviai skiepijasi. Šios įstaigos daug išgyveno, daug nukentėjo nuo šios pandemijos, todėl puikiai supranta, ką reiškia sirgti šia liga ir supranta, kad vienintelė patikima apsisaugojimo priemonė yra skiepai.“

Meras taip pat informuoja, kad artimiausiu metu pateiks informaciją ir apie 65 metų bei vyresnio amžiaus žmonių skiepijimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite