Angle down Atgal

Maisto aukų rinkimo akcija

Sulaukiame daug pranešimų, kad dėl karantino viešojo maitinimo įstaigose, parduotuvėse, ūkininkų sandėliuose ir kitur susikaupė didelės nepanaudoto maisto atsargos. Tuo pat metu vis daugiau žmonių dėl karantino ima stokoti duonos kasdieninės. Tai - nepasiturinčios šeimos ir senyvo amžiaus žmonės, kuriems koronovirusas pavojingiausias.

Todėl drauge su „Maisto bankas“ ir Active Youth Projects visoje Lietuvoje pradedame maisto aukų rinkimo akciją. Mūsų fondo savanoriai, tausodami Jūsų sveikatą, atvyks paimti aukojamus produktus ir kartu su „Maisto bankas“ pasirūpins jų pristatymu vargstantiesiems. Su dėkingumu priimsime aukas iš įmonių, ūkininkų ir pavienių geradarių. Jums tereikia susisiekti su artimiausiu regiono pagalbos koordinatoriumi (kontaktai pateikiami skelbime).

Ačiū už jūsų dosnumą ir vienybę! Dalinkitės šia žinia su draugais, artimaisiais ir visais, kas gali padėti mums sukaupti maisto vargstantiesiems atsargas. Jei turite galimybę, atspausdinkite akcijos skelbimus ir iškabinkite artimiausioje viešoje vietoje: daugiabučio laiptinėje, kieme, prekybos centre. Svarbu nedelsti ir veikti jau dabar.

Su tokiais bendražygiais kaip jūs nebaisios jokios negandos, nes esame vieningi!

Taip pat registruokitės savanoriais bei rėmėjais www.fondas.eu arba www.stipruskartu.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite