Angle down Atgal

M. Sinkevičius sodininkų bendrijoje vaikėsi kaimynų namelį apšvarinusius vagis

Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius pateko į ne itin malonią ir daug streso sukėlusią situaciją. Su šeima atvykęs į tėvų sodo namelį, jis išvydo kaimynų valdose besidarbuojančius ilgapirščius, o šiems išsigandus ir pradėjus bėgti politikas puolė vytis.

M. Sinkevičius užfiksavo vagių automobilį.
M. Sinkevičius užfiksavo vagių automobilį.

Šia istorija M. Sinkevičius su jonaviškiais pasidalino savo asmeninėje socialinio tinklo Facebook paskyroje. Kaip pasakojo meras, incidento dieną jis su šeima – žmona Aiste ir sūneliu Jonu – važiavo automobiliu iš sostinės į Jonavą. Apie 20 valandą vakaro trumpam užsuko į sodų bendrijoje „Užuovėja“ esantį tėvų sodo namelį apžiūrėti teritoriją.

„Atvykęs matau kaimynų kieme ne kaimynų automobilį. Maža ką, gal draugai ar giminaičiai? Matau, kaip du jaunuoliai neša pro duris kažkokią įrangą ir krauna į bagažinę. Šioje vietoje jau kyla įtarimų, kas čia vyksta? Krapštau telefoną iš striukės ir, galvoju, nusifotografuosiu automobilį - dėl viso pikto. Bet jaunuoliai suprato, kad aš įtarus žmogelis, besikuičiantis striukėje ir pradėjo vienas kitą balsu raginti - varom, varom“, – pasakoja M. Sinkevičius.

Kaimynų sode „darbavosi“ trys vyrai. Mero pričiupti visi jie šoko į Audi A3 markės automobilį ir nurūko sodų bendrijos gatvelėmis. Išgąsdinti vagišiai taip skubėjo, kad net neuždarė automobilio bagažinės, tad iš sodo namelio nušvilptas „grobis“ bevažiuojant ėmė byrėti ant kelio.

M. Sinkevičius nepasimetė ir sėdęs į savo automobilį puolė vytis nusikaltėlius.

„Dar prieš minutę žmoną auklėjau nelėkti per duobes, bet dabar pats lekiu kaip sužverėjęs. Automobiliu fiziškai užblokuoju vienintelį man žinomą įvažiavimo ir išvažiavimo kelią. Skambinu policijai, aiškinu situaciją. Vėliau instruktuoju žmoną sedėti automobilyje su Jonu užsirakinus ir, jei ką, viską filmuoti“, – apie įtampos kupinas gaudynių akimirkas pasakoja meras.

Belaukdamas atvažiuojančių vagišių M. Sinkevičius dėl viso pikto čiupo į rankas bagažinėje rastą plaktuką. Laimei, jo panaudoti neteko. Netrukus prie kelią užtvėrusio mero prisijungė kitas to paties sodo gyventojas, padėdamas užtverti kelią savo transporto priemone. Į pasalos vietą susirinko ir kiti sodininkai. Vienas jų prisiminė, kad išvažiuoti iš sodų bendrijos galima dar vienu nuošaliu keliuku, tai ilgapirščiai greičiausiai ir padarė.

Netrukus prie susirinkusiųjų prisijungė ir apvogto sodo namelio savininkai, atvyko policijos pareigūnai. Jiems buvo perduota visa informacija apie vagystę, taigi tikimasi, kad nusikaltėliai greitai bus išaiškinti.

Tai ne pirmas kartas, kai „Užuovėjos“ sodų bendrijoje darbuojasi vagys. Kovo mėnesį buvo apvogtas tas pats M. Sinkevičiaus tėvams priklausantis sodo namelis. Ilgapirščiai tą kartą nušvilpė turto už kelis tūkstančius eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite