Angle down Atgal

M. Šedžiuvienė nesusilaikė – viešai davė atkirtį A. Šedžiui: dar laikausi, kad neprikalbėčiau apie visus jo romaniūkščius

Audringą skyrybų procesą išgyvenantys Andrius ir Monika Šedžiai pastarosiomis dienomis apie santykius kalbėjo itin daug ir atvirai. Šeštadienio rytą žiniasklaidoje pasirodžius straipsniui su A. Šedžiaus interviu apie jųdviejų santykius, M. Šedžiuvienė nemenkai supyko ir visus susikaupus jausmus išliejo socialinėje erdvėje.

„Kaip šlykštu taip viešai „aiškintis“. Kokia gėda man. Aš apšalusi!!!!! Iš kur pas tą žmogų tiek fantazijos??? Nu blin laikausi iš paskutiniųjų, kad neprikalbėčiau apie visus jo romaniūkščius per mūsų bendrus 7m. su visomis smulkmenomis... normalu, kad man ir atsibodo jo „boso“ vaidmuo, kad jis daro ką nori, važinėja ir negrįžta savaitėmis namo, o grįžęs namo dar ir mane šokdina, ką turiu daryti ir kur eiti, kur neiti.

Ir mes telefonu labai gražiai bendraujam dėl vaiko...pagal ji pasirodo tik per advokata. Kur advokatas jam skambino vieną kartą... atsiprašau, mano klaida, kad daviau jam jo vaiką kelioms dienoms. Daugiau taip nebedarysiu?!? Ir DAR!!! Neturiu aš kito!!!! Nespręsk apie mane pagal save! Žmogus tiesiog nesupranta, kur aš „tokia“ nabagė dingsiu , nesuvokia, kad galiu ir dirbti, ir užsidirbti viena. Neuždirbsiu milijonų, bet vaikui ir man užteks.

Ir zinot, ko labiausiai gaila?... kad tu pragyveni su žmogumi tiek metų, atlaikai visą visuomenės dėmesį ir „kovojai“ visada už tą žmogų, už mūsų šeimą... bet jis išmeta tave kaip daiktą į gatvę su mažamečiu vaiku pareikšdamas, kad nieko bendro „neužgyvenom“ ir dar kiaulės akis įsistatęs pamiršta visas jam atleistas „nuodėmes“ šmeižia mane. Už ką??! Ego vyriškas, hormonai? Kad nebesu ta kvailelė, kuria galima manipuliuoti kaip anksčiau? Ir kad jau ta 101 kartą nebesitaiksčiau?

Baisu... ir dar kiša savo vaikus...dabar puikiai suprantu jo buvusią žmoną ir jos pyktį. Dieve, kai toks žmogus kuria intrigas ir kiršina visus aplinkui... ko reikia tikėtis. Laimės visiems! Gyvenkit visi draugiškai, nes kaip nemalonu „skalbti“ visus apatinius viešai!!! (P.s. Viešai neskelbsiu jo parašytų žinučių ir susirašinėjimų, įrodančių, kad jis pakeitė spynas ir sukrovė daiktus, viską turi advokatas mano. Ir dar, jeigu aš tokia bloga buvau pagal jį, kodėl tada ne jis duoda skyrybų, o as dėl jo kaltės??) zodziu... laukite tesinio...“, – rašė atlikėja M. Šedžiuvienė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite