Angle down Atgal

M. Rimkevičaitės profesinio rengimo centro absolventų diplomų teikimo ceremonija kitokia – karantino padiktuota

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras atsisveikino su absolventais ir įteikė diplomus. Įteikimo ceremonijai įtakos turėjo karantinas – vieni ją stebėjo per langus, o absolventai diplomus priėmė vidiniame mokslo įstaigos kiemelyje.

M. Rimkevičaitės profesinio rengimo centro direktorius Tautvydas Anilionis teigė, kad diplomų teikimo ceremonijai įtakos turėjo pandemija ir karantinas.

„Tokia šiandienos situacija, todėl ir teko keisti bei prisitaikyti prie karantino. Iki karantino diplomus absolventams teikdavome Kristaus Karaliaus Katedroje arba Švč. Trejybės bažnyčioje. Šįsyk tai įvyko mokslo įstaigos vidiniame kiemelyje“, – sakė T. Anilionis.

Rimvydo Ančerevičiaus nuotr.
Rimvydo Ančerevičiaus nuotr.

Profesinio rengimo centro vadovas pasidžiaugė, kad ceremonija praėjo sklandžiai, o jos nesutrukdė šįryt Panevėžį siaubusios liūtys.

„Prieš pat diplomų teikimą dangus nušvito ir šventė įvyko. Įteikus diplomus, absolventai į dangų paleido balionus su savo ateities lūkesčiais. Šventė buvo smagi, nes visi esame išsiilgę normalaus, o ne virtualaus bendravimo. Iš viso šiais metais įteikėme 106 diplomus. Tik diplomų teikimas vyko skirtingu metu – mokymo programų trukmės skirtingos“, – pasakojo T. Anilionis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite