Sportas2021 m. Gegužės 4 d. 20:54

M. Echodo rekordas padėjo nutraukti „Neptūno“ pergalių seriją

LKL nuotr.

173923

Klaipėdos „Neptūnui“ (13/22) buvo labai reikalinga pergalė, norint dar pakilti „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje, bet jos pasiekti nepavyko.

Vilniuje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 76:97 (17:25, 28:20, 15:22, 16:30) nusileido „Ryto“ (26/7) klubui.

Taip nutrūko „Neptūno“ keturių pergalių serija „Betsafe-LKL“.

Vilniaus klubas jau yra užsitikrinęs antrą poziciją turnyro lentelėje, o klaipėdiečiai nepaliks aukščiau šeštosios, kadangi neturi tarpusavio pranašumo prieš Prienų „CBet“ (14/20), o sužaisti „Neptūnui“ dar liko vieną mačą prieš „Šiaulius“. Prieš šią ekipą tarpusavio persvaros „Neptūnas“ taip pat neturi – pralaimėjo visus tris susitikimus, bet turnyro lentelei šios rungtynės turės didelę svarbą.

„Rytui“ šiame mače nepadėjo Andrew Goudelockas ir Ivanas Buva, kurie gavo poilsio.

Martynas Echodas fiksavo rekordinius skaičius – pelnė 22 taškus, atkovojo net 17 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus.

Rungtynių pradžioje „Rytas“ buvo surengęs spurtą 11:0, po kurio įgavo dviženklę persvarą – 16:6. Tiesa, „Neptūnas“ taip pat surengė gerą atkarpą ir komandas skyrė jau tik 4 taškai – 16:20. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai į šturmą kilo dar labiau ir per 4 minutes rezultatą išlygino (27:27) ir nors Mindaugas Girdžiūnas tempė į priekį vilniečius, „Neptūnas“ po Beno Griciūno metimo prieš ilgąją pertrauką pirmavo 45:44.

Po pertraukos klaipėdiečiai išliko kovoje, bet į trečio ketvirčio pabaigą „Rytas“ ėmė tolti – 67:60. Galiausiai skirtumas tapo dviženklis (75:65) ir pergalę „Rytas“ pasiekė nebeleidęs varžovams atkurti didesnės intrigos.