Sportas2018 m. Lapkričio 19 d. 13:34

LŽRF taurės varžybose užimtos antroji ir ketvirtoji vietos

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

60965

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės vyrų uždarųjų patalpų riedulio turnyro varžybos. Dėl apdovanojimų varžėsi Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras-CTLF“, SK „Ardas-Rudamina“, Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“, Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ ir „Sporto centro“ komandos. Komandos žaidė ratų sistema.

Trenerio R. Chmeliausko vadovaujami SK „Baltic Champs-Ježvitas“ riedulininkai rezultatais – 5:3 nugalėjo SK „Ardas-Rudamina“ (E. Džiovalas, A. Bilotas, L. Mažulis, Ž. Balsiukas, D. Varnas pelnė po 1 įvartį), 3:2 – „Gintra-Strektė-Universitetas“ (L. Janukaitis – 2, Ž. Balsiukas – 1), 10:3 – Širvintų SC (A. Bilotas – 3, Ž. Balsiukas, L. Janukaitis, L. Aleknavičius po – 2 ir L. Mažulis – 1).

Lemiamoje kovoje dėl įsteigtos federacijos taurės širvintiškiai žaidė su komanda „Žuvėdra-Tauras-CTLF“. Rungtynės buvo įdomios ir permainingos. Pirmąjį kėlinį laimėjo vilniečiai rezultatu 1:0. Antrame kėlinyje D. Varnas išlygino rezultatą 1:1. Lygiosios šiose rungtynėse tenkino Širvintų komandą. Baigiantis antrajam kėliniui vilniečiai padidino apsukas, aktyviai atakavo ir po šiurkščios Širvintų komandos gynėjų klaidos išsiveržė į priekį – 2:1. Po to širvintiškiai keitė vartininką į aikštės žaidėją, tačiau padarytos kelios klaidos leido vilniečiams įmušti dar 2 įvarčius. Galutinis rezultatas 4:1 vilniečių naudai.

Neblogai žaidė ir jaunieji Širvintų SC komandos žaidėjai. Širvintiškiai lygiosiomis 3:3 (L. Kavaliauskas pelnė 3 įvarčius) ir 2:2 (N. Stakauskas, A. Jackevičius po – 1) baigė rungtynes su „Gintra-Strektė-Universitetas“ ir „Ardas-Rudamina“. Komandai „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ pralaimėjo rezultatu 2:7 (E. Lavrinovičius pelnė –2 įvarčius).

Varžybų uždarymo metu D. Varnas buvo apdovanotas geriausio turnyro žaidėjo prizu.