Angle down Atgal

Lubinių šviestuvų asortimentas patinka net išrankiausiems

Lubiniai šviestuvai puošia namus. Nesvarbu, kokio dydžio namas ar kiek jame aukštų, šviestuvų pasirinkimas yra svarbi interjero įrengimo dalis.

Renkantis atsižvelgiama į įvairius dalykus. Pirmiausia, aišku, dėmesį traukia dizainas, o tada teiraujamasi, kokio tipo ir kokio galingumo lemputės tinkamos. Tai, beje, įsigijimo dalis, į kurią nereikėtų numoti ranka, nes tikrai nenorėtumėte parsivežę šviestuvą namo susizgribti, jog pamiršote nusipirkti reikiamas lemputes... O jų šiais laikais - gausybė: skiriasi ir forma, ir dydžiu, ir galingumu, ir vadinamojo cokolio tipu, ir t. t.

Pasidairius po lubinių šviestuvų asortimentą tampa akivaizdu, kodėl gaminama įvairių rūšių lempučių. Viena iš priežasčių – pačių šviestuvų dizainas, kone reikalaujantis vienokios ar kitokios rūšies lempučių, mat tam tikrais atvejais lemputės forma sugadintų dailią visumą. Pabrėžtini ir kiti dalykai, pavyzdžiui, šviestuvų dydis. Įsukus pernelyg didelę lemputę, gaubtas jos normaliai neuždengs, tad ir bendras vaizdas neteiks estetinio malonumo, o ir saugumo požiūriu nebūtų gerai, kadangi pakėlus žvilgsnį aukštyn akis užkliūtų už ryškios šviesos.

Taigi, lubiniai šviestuvai ir jų lemputės nėra pirkinys, kuriam pakaktų skirti kelias minutes. Jei šiuo metu statote būstą, apšvietimo klausimas itin aktualus, mat kiekvienoje erdvėje turbūt norėsite vis kitokių šviestuvų. Galbūt kombinuosite ir rinksitės ne tik lubinius, bet ir sieninius. Ne mažiau rūpės ir ekonomijos kriterijus: patalpose, kuriose dažniau leisite laiką, tikėsitės ekonomiškesnio apšvietimo ir tam tikriausiai išleisite daugiau pinigų, o sandėliukui parinksite šviestuvą su kuo paprastesnėmis ir pigesnėmis lemputėmis.

Puiku, kad lubiniai šviestuvai atitinka įvairius pirkėjų norus. Vieni gaminiai pigesni, kiti brangesni. Vieni kompaktiškesni, kiti masyvesni. Vienų dizainas orientuotas į modernumą, o kiti atstovauja subtiliam klasikiniam stiliui. Taip pat reikėtų paminėti, kad greta lubinių siūloma ir sieninių šviestuvų. Vadinasi, interjero dizaineriams bus iš ko rinktis bandant sukurti dailų interjerą ir jame įkomponuoti dailius šviestuvus.

Net išrankiausi dizaineriai turėtų rasti tai, kas patiks. Nesvarbu, ar projektuojamas biuras, ar nuosavas namas, stengiamasi viską išpildyti nuo A iki Z. O apšvietimas į šią aibę neabejotinai įeina.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite