Lietuvos plaukimo federacijos varžybose „Delfino“ plaukikai pelnė tris medalius

Nuotr. (iš kairės): Patricija Geriksonaitė, Jokūbas Jankauskas, Ema Guzaitė ir Armandas Dagys.

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

149838

Dvi dienas trukusiose LPF komandinės taurės varžybose dalyvavo ir Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ plaukikai.

Vyrų grupėje, 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje, trečią vietą užėmė Jokūbas Jankauskas, kurį varžyboms ruošia treneris Andrius Bičkus. Sportininko rezultatas – 2 minutės ir 8,48 sekundės. Rungtyje dėl apdovanojimų varžėsi 35 plaukikai.

Moterų grupėje plaukdama laisvu stiliumi du sidabro medalius iškovojo to paties trenerio auklėtinė Ema Guzaitė. Aplenkusi 53 varžoves, 100 m ji įveikė per 58,16 sekundės, o nugalėjusi net 62 priešininkes, 50 m nuplaukė per 26,66 sekundės.

Po varžybų Vilniuje du šiauliečiai tapo kandidatais į plaukimo meistrus. Tai – Dovilės Pocienės ugdytinė Patricija Geriksonaitė ir Andriaus Bičkaus treniruojamas Armandas Dagys.