L. Tumelienės nuotr., "Suvalkietis"
Angle down Atgal

Liudvinave leidosi gerumo angelai

Neįprastai gražią šventę Liudvinavo seniūnijos gyventojams Motinos dienos proga padovanojo Liudvinavo seniūnija, bendruomenė, parapijos klebonas Žydrūnas Kulpys. Jų iniciatyva į miestelio Šv. Liudviko bažnyčią buvo pakviesti solistai Liudas Mikalauskas, Ona Kolobovaitė, Č. Sasnausko kamerinis choras. Tai dar vienas Liudvinavo, kaip Mažosios kultūros sostinės, renginys.

Atlikėjai susirinkusiems dovanojo sakralinės muzikos koncertą „Tu, kuris aukštai“. Taip pat dalyvavo Šv. Liudviko parapijos choras „Liudvika“. Šventos Mišios, giedant solistui L. Mikalauskui ir Č. Sasnausko kameriniam chorui, buvo aukotos už visas Motinas.

Po Mišių žmonės nesiskirstė. Klausėsi Onos Kolobovaitės, Liudo Mikalausko ir Č. Sasnausko kamerinio choro atliekamų kūrinių. Solistų nuoširdus bendravimas su žiūrovais, talentas, empatija, gražios, jautrios dainos mamoms, virpino klausytojų širdis. Ašarotų akių buvo daug, kaip ir plojimų. „Tai pati geriausia dovana Mamai“, – po koncerto sakė su dukra atvykusi marijampolietė Irena.

Tiksliausiai koncerto metu patirtą jausmą apibūdino klebonas Žydrūnas Kulpys pastebėjęs, kad tokios ypatingos šilumos, talento, skambesio, Liudvinavo miestelio bažnyčioje dar nebuvo. „Jaučiausi, kaip didmiesčio katedroje, klausydamasis puikių kūrinių, kuriuos atliko pasaulinio garso solistai“, – sakė klebonas. Anot Liudo Mikalausko, taip ir turi būti, juk Liudvinavas – Kultūros sostinė. Liudvinavo seniūnijos seniūnė Jolanta Maceikienė, sveikindama mamas, pastebėjo, kad mamos kaip angelai išskleidžia gerumo sparnus ir jais apgaubia, saugo savo vaikus glėbyje, mintyse, maldose, širdyse. Šia proga Liudvinavo bažnyčioje buvo išdalinti Gerumo angelai, kuriuos iš stiklo sukūrė kaunietis menininkas Edmundas Unguraitis. Jie įteikti mamoms, kurios savo širdies šilumą dalina ne tik saviems vaikams, bet ir be tėvų globos likusiems. Moterys juos priima į savo šeimas ir augina kaip tikros mamos. Gerumo angelais apdovanotos Rima Daukšienė, Rima Borutienė, Vaida Urmanavičienė, Nijolė Misiukevičienė. Taip pat Gerumo angelai įteikti moterims, savo darbais garsinančioms Liudvinavo vardą. Tai buvusi Marijampolės savivaldybės merė, buvusi Liudvinavo seniūnė Irena Lunskienė, kraštotyrininkė, savojo krašto istorijos saugotoja Teresė Marijona Vizbarienė, buvusi ilgametė Liudvinavo mokyklos direktorė Monika Orinienė, Kazio Borutos gimnazijos direktorė Nijolė Latvaitienė, „Suvalkiečio“ korespondentė Loreta Tumelienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite