Angle down Atgal

Lietuvos vyrų tinklinio „TOP sport“ I lygos didžiajame finale triumfavo Kelmės „Kelmė“ komanda

 

Balandžio 18 d. Kauno RIO sporto arenoje įvyko „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos Didžiojo finalo rungtynės tarp Kelmės „Kelmė“ ir Vilniaus universiteto komandų. Trijų setų kovoje Vilniaus universitetas nesugebėjo pasipriešinti reguliariojo sezono nugalėtojams Kelmės „Kelmė“ ekipai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 3:0 (25:19; 25:13; 25:12) bei pasipuošė aukso medaliais.

Pirmasis setas prasidėjo lygia kova (6:6), tačiau ties padavimo riba atsistojęs Kelmės „Kelmė“ komandos tinklininkas E. Bartkus spurtavo keliais iš eilės neatremiamais padavimais, ir tai leido Kelmės komandai išsiveržti į priekį. Vilniaus universiteto komandai pavyko atsitiesti ir priartėti prie varžovų, tačiau seto viduryje puikiai puolusi Kelmės komanda nepaliko vilčių vilniečių komandos tinklininkams ir laimėjo pirmąjį setą rezultatu 25:19 (1:0). 

Nuo pat antrojo seto pradžios Kelmės „Kelmė“ ekipa įgijo solidų pranašumą (12:7), nors varžovai Vilniaus universiteto ekipos tinklininkai dar bandė priešintis, vėl spurtavę Kelmės tinklininkai užtikrintai laimėjo ir antrąją susitikimo dalį – 25:13 (2:0).

Trečiasis setas buvo tik formalumas. Kelmės komanda buvo tiesiog nesustabdoma ir puikiai žaidė tinklinį visą setą bei pergalę laikė savo rankose. Vilniaus universiteto tinklininkams nepavyko sustabdyti žaibiško varžovų puolimo. Puikiai puolusi ir vilčių nepalikusi Kelmės komanda užtikrintai nugalėjo ir trečiajame sete rezultatu 25:12 (3:0) bei triumfavo „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos Didžiajame finale. 

Didžiojo finalo naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Kelmės „Kelmė“ komandos jaunasis tinklininkas Emilis Bartkus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite