Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato III-etapas Alytuje

Panevėžys

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

91451

Šaunus Alytaus paplūdimio tinklinio aikštynas šeštadienį, liepos 13 d., priėmė stipriausias Lietuvos veteranų komandas į trečią čempionato etapą.

Foto galerija:

Šaunuoliai alytiškiai, tikrai įdėjo daug darbo, kad aikštelės būtų nepriekaištingos. Vygintas Blinstrubis ir Vytautas Dimša nuo ankstyvo ryto atvykę į aikštyną baiginėjo pasiruošimo varžyboms darbus.

Alytuje susirinko 22 komandos. Labai stiprus etapas, nes dalyvavo kone visos stipriausios Lietuvos komandos. Todėl prasidėjus varžyboms aistros liejosi per kraštus, bet viskas baigėsi laimingai.

40+ grupėje po trijų etapų buvo visiškas chaosas. Kuo daugiau etapų, tuo daugiau komandų, kovojančių dėl prizinių vietų. Šioje vyrų grupėje išryškėjo tendencija, kad jeigu komanda tampa etapo nugalėtoja, kitame etape ji bus ketvirta. Taip atsitiko su nauja čempionato komanda "Abromavičiai". Broliai Saulius ir Darius Abromavičiai, kurie pirmame etape Rokiškyje nušlavė visas komandas ir užėmė pirmą vietą, o Marijampolėje antrame etape, jie liko ketvirti, o stipriausia antro etapo komanda tapo dar viena naujai susibūrusi, komanda "Vilnius" (Mindaugas Veiveris ir Darius Dūdėnas). Trečiame etape Alytuje jie liko ketvirti, o nugalėtojais tapo taip pat Vilniaus komanda – Mindaugas Skarulskis ir Marius Linartas. Tai, pagal Alytaus tendenciją, jau,kaip ir žinome, kas užims ketvirtą vietą ketvirtame etape Vilniuje rugpjūčio 10 d.

Antrą vietą Alytuje iškovojo ir ant prizininkų pakylos pirmą kartą užkopė Kauno duetas "TOPsport", Rytis Vaičys ir Skirmantas Staniulis. Trečią vietą iškovojo marijampoliečiai, Rimas Radziunas ir Mindaugas Dabulevičius.

Šioje grupėje pirmauja "Šiauliai" Danas Mikolaitis ir Haris Sarkauskas, bet jie vienintelė komanda, kuri dalyvavo visuose etapuose. Kaip žinome, vieno etapo taškai neskaičiuojami bendroje įskaitoje, todėl beveik visos komandos gali tapti čempionato nugalėtojomis ir likusieji du etapai bus labai karšti.

O kas geresnio 50+?

Čia, aišku, čempionato favoritai – "Rokiškis" (Aurimas Laužadis ir Raimis Dilys), kurie atėjo iš 40+ grupės kaip daugkartiniai Lietuvos čempionatų nugalėtojai ir vesdavo iš proto savo žaidimo stiliumi visas 40+ amžiaus grupės komandas. Ir užvirė kova tarp "Rokiškio" ir tris metus neužleidžiančių pirmos vietos 50+ grupėje "Pagardų" (Valdas Šabrinskas iš Kupiškio ir kaunietis Gintautas Martisius). Pirmame etape "Rokiškis" pirmi, "Pagardai" antri. Antrame etape jau "Pagardai" pirmi, "Rokiškis" antri. Trečiame etape Alytuje vėl finale "Pagardai" ir "Rokiškis''. Po atkaklios kovos setais 2-1, pergalę švenčia rokiškėnai. Šios dvi komandos gerokai atitrūko nuo kitų komandų ir juos prisivyti bus labai sunku, bet įmanoma – sėkmės visiems.

Alytuje dėl trečios vietos susitiko, pirmą kartą šiais metais dalyvaujanti, komanda "Raimiai" Raimundas Masilionis ir Raimis Bendžiūnas, kurie parodė , kad dar turi daug parako ir gali kovoti su visomis stipriausiomis 50+ grupės komandomis ir "Vilnius", Henryk Rusiecki ir Andrejus Nahajus. Savo pranašumą įrodė "Raimiai" ir užsikabino bronzos medalius.

Šioje vyrų grupėje lyderiauja "Rokiškis" – 146 taškai , jiems ant kulnų lipa "Pagardai" – 142 taškai. Visos kitos komandos atsilieka pakankami solidžiai, bet priešakyje dar du etapai ir niekas taškų dalinti nesiruošia, todėl ir šioje grupėje paskutiniuose etapuose vyks įnirtingos kovos.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie čempionato etapo Alytuje.

Susitiksime Vilniuje rugpjūčio 10 d. ketvirtame etape.