Arvido Šimulio foto.
Angle down Atgal

Lietuvos tinklinio čempionato finalai startavo atkakliu vyrų mūšiu ir šeimininkių pergale

Šeštadienį Jonavoje prasidėjusiame Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatų finaliniame etape pirmieji į aikštę žengė dėl vyrų pirmenybių bronzos kovojantys Raseinių „Norvelitos“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubai.

Pergalę 3-1 (26:24, 19:25, 25:23, 25:21) iškovojo praėjusių metų bronzos medalininkė „Norvelita“.

„Šioms rungtynėms pradėjome ruoštis nuo pusfinalio, kuriame nudegėme. Pergalę lėmė nusiteikimas ir jaunų žaidėjų atsidavimas. Labai džiaugiuosi, kad jaunimas sužaidė taip, kaip ir turėjo. Dauguma vaikinų mažajame finale jau žaidė praėjusiais metais, bet dėl trečios vietos niekada nėra lengva žaisti, nes tiek fiziškai, tiek morališkai visas jėgas atidavėme pusfinalio serijai. Nebuvo lengva, bet turėjome tam tikrą taktiką. Šiaip ar taip, svarbiausios bus antrosios rungtynės, todėl bandėme taktiškai viską dėlioti taip, kad sekmadienį būtų lengviau, - mintimis dalinosi „Norvelitos“ veteranas Radoslavas Adamovičius. - Iki rytojaus kažko daug pakeisti neįmanoma. Antrajame mače bus svarbu tai, kas bus šviežesni. Kas greičiau atsigaus, tas turės pranašumą. Mūsų komanda jauna, todėl su atsistatymu neturėtų būti problemų“.

Pirmajame Lietuvos moterų čempionato mažojo finalo susitikime šeimininkės Jonavos „Achemos-KKSC“ tinklininkės 3-0 (25:22, 25:16, 25:15) nugalėjo pirmą kartą tarp keturių stipriausių šalies ekipų patekusią Vilniaus universiteto (VU) komandą.

„Varžoves tikrai vertinome. Tiesiog su VU komanda šiemet žaidėme pirmą kartą, todėl mums dažniausiai prireikia pirmo seto, kad susipažintume su varžovėmis ir tuomet bandome pritaikyti savo žaidimą. Sužaisti visada galima geriau. Po skaudaus pusfinalio gal kiek trūko nuotaikos. Dabar varžovės taip pat bus išanalizavusios mūsų žaidimą, todėl sekmadienį lengvos kovos nesitikime. Labai smagu, kad mus palaiko daug sirgalių“, - kalbėjo „Achemos-KKSC“ kapitonė Raminta Petrauskaitė.

Moterų finale nuo 15.30 val. susitinka Alytaus „Prekyba-Parama“ ir Kauno „Kaunas-ASU“, o apie 17 val. prasidės vyrų finalas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Kelmės „Etovio“.

Sekmadienį nuo 10 val. Jonavos arenoje bus žaidžiami antrieji finalų susitikimai ir, jeigu prireiks, auksiniai setai.

ELA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite