Šiaulių akademija2019 m. Birželio 11 d. 13:48

Lietuvos studentų futbolo lygos varžybas Šiaulių universiteto futbolininkai baigė čempioniškai

Zenono Ripinskio nuotr.

Zenonas RipinskisŠaltinis: Etaplius.lt

87388

Lietuvos studentų futbolo lygos varžybas Šiaulių universiteto komanda baigė čempioniškai. Jau praėjusio turo rungtynėse užsitikrinę čempionų titulą, mūsų universiteto futbolininkai paskutinėse rungtynėse Šiauliuose net 5:0 (2:0) sutriuškino Vilniaus universiteto ekipą.

Įvarčius Šiaulių universiteto komandai pelnė: Kristupas Petravičius – 2 (abu 1 kėlinyje), Aivaras Renusas – 3 (žaidė po keitimo antrame kėlinyje).

Lietuvos studentų futbolo lygos čempionate Šiaulių universiteto futbolininkai surinko 32 taškus ir net 9 taškais aplenkė antroje vietoje likusius Vilniaus universiteto studentus. Šiauliečių sąskaitoje – dešimt pergalių ir dvi lygiosios.

Šiaulių universiteto komandos treneris Rytis Alūzas po paskutinių džiaugėsi, jog iki pat čempionato pabaigos pavyko nuteikti futbolininkus rungtyniauti pilna jėga, nežiūrint į tai, kad paskutinės rungtynės nieko nebelėmė.

Šiauliečius po rungtynių pasveikino laikinai Šiaulių universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. Darius Šiaučiūnas. Jis padėkojo komandai už Šiaulių universiteto vardo garsinimą ir palinkėjo naujų pergalių tiek sporte, tiek studijose.

Numatoma, jog Lietuvos studentų futbolo lygos čempionų medaliai ir taurė šiauliečiams bus įteikti birželio 26 d. 11 val. iškilmingos Šiaulių universiteto diplomų įteikimo šventės metu.