„Lietuvos rytas“ laimėjo pirmąsias LKL mažojo finalo rungtynes

Lietuva

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

220219

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) pirmosiose mažojo finalo rungtynėse pirmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda savo aikštėje 79:60 (15:18, 22:8, 21:15, 21:19) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

„Neptūnas“ laimėjo pirmąjį kėlinį 18:15, bet antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ leido varžovams pelnyti tik 8 taškus ir nutolo 37:26. Trečiajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino pranašumą ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Džeimsas Beronas (James Baron, tritaškiai 6/10), 17 - Artūras Gudaitis (13 atk. kam.), po 9 - Rokas Giedraitis bei Deividas Gailius.

„Neptūno“ komandoje 17 taškų surinko Kristoferis Loftonas (Christopher Lofton), 12 - Džerejus Grantas (Jerai Grant, 9 atk. kam.), 9 - Mindaugas Girdžiūnas.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Klaipėdoje.