Angle down Atgal

Lietuvos rinktinė beisbolo-5 Europos čempionate iškovojo sidabrą

Lietuvos beisbolo-5 rinktinė Vilniuje vykusio Europos čempionato finale serijoje iki dviejų pergalių 0-2 nusileido Prancūzijos komandai ir iškovojo sidabro medalius.

Pirmajame tarpusavio mače lietuviai atsiliko 2:7, tačiau vėliau sugrįžo į rungtynes ir pirmavo minimalia persvara – 10:9. Tuomet jau šovė prancūzų artilerija, kuri sukūrė spurtą 11:0 ir privertė Lietuvos rinktinę nusileisti rezultatu 10:20.

Antrajame susitikime Prancūzijos komanda greitai pabėgo į priekį (10:0), o nebereikšmingu metu pelnytas lietuvių taškas nebeišgelbėjo – Lietuvos ekipą 12:1 parbloškę prancūzai tapo Europos čempionais.

Prieš pat mačą Lietuvos rinktinė neteko svarbaus beisbolininko Luko Sirgėdo, kuris apšilimo metu susižeidė akį ir buvo perduotas į medikų rankas.

Dar vakar lietuviai Europos pirmenybių pusfinalyje serijoje iki dviejų pergalių 2-0 nugalėjo Rusijos rinktinę ir iškovojo kelialapį į Meksikoje vyksiantį pasaulio čempionatą.

Lietuvos komandą beisbolo-5 Europos čempionate sudarė Aistė Vaišnoraitė, Nomeda Neverauskaitė, Ugnė Kučinskaitė, Lukas Sirgėdas, Lukas Pupininkas, Vilius Paikovas, Tomas Ramelis ir Tomas Jankoitis. Rinktinės treneris – Eimantas Žičkus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite