Angle down Atgal

Lietuvos regbio septynetų rinktinė šiandien pasiekė istorinę pergalę

 Staigmenos nesibaigia: po susitikimo su Ispanijos rinktine Maskvoje iškovoti elitinio Europos čempionato diviziono etapo sidabro medaliai!

Įveikę Rusijos rinktinę, šiandien lietuviai finale tarsi įkvėpė naują oro gūsį: žaidimas su ispanais buvo puikus ir emocingas, nors lietuviai lentelės lyderiams atsilaikė tik pačioje pradžioje. Su šių varžybų rezultatu 5:47, per abu etapus surinkę 26 taškus,  lietuviai galutinėje Europos čempionato lentelėje - ketvirti. Tai aukščiausias Lietuvos regbininkų pasiekimas. Jie liko vos per žingsnį nuo prizinės pakylos, bet tapo šio čempionato sensacija!

Komandos sudėtis finale:  Kęstutis Karbauskas,  Matas Miežys, Donatas Vlimavičius, Tautvydas Krasauskas, Domantas Bagužis, Vytaras Bloškys, Žygimantas Radžius, Martynas Lianzbergas, Armandas Kalinauskas, Ignas Jankaitis, Paulius Sugntas ir Arnas Prielaidas.    

10 jų iš 12 - šiauliečiai, todėl visi norintys padėkoti ir pasveikinti vyrus, laukiami Lietuvos regbio sostinėje Šauliuose pirmadienį, 14  val. Šiauliuose, Šiaulių regbio akademijos stadione!

Po finalinės kovos su Ispanija, mūsų rinktinės kapitono Tautvydo Krasausko interviu:

Parengta pagal Lietuvos regbis FB ir BNS informaciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite