Lietuvos pavasario kroso čempionatas

Marijampolė

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

83255

Gegužės 2 d. Palangoje vyko Lietuvos pavasario kroso čempionatas ir kartu tai buvo Lietuvos kroso taurės III etapas.

Foto galerija:

Šios varžybos sėkmingai susiklostė Ingai Skilčiūtei, kuri jaunimo amžiaus grupėje iki 23 metų (6000 m nuotolyje) užėmė trečią vietą. Taip pat sėkmingai varžybose dalyvavo Karina Krocaitė, kuri jaunučių amžiaus grupėje 2000 m distancijoje finišavo dešimta. Normantas Durneika jaunučių amžiaus grupėje 2000 m distancijoje atbėgo septintas, Auksė Eidukaitytė 3000 m nuotolyje jaunių amžiaus grupėje atbėgo šeštoji, o Linas Diraitis jaunimo amžiaus grupėje 6000 m distancijoje atbėgo devintas.

Rajonų grupėje bendroje įskaitoje užimta šeštoji vieta tarp 14 rajonų, o sporto klubų įskaitoje Vilkaviškio miesto lengvosios atletikos sporto klubas užėmė penktą vietą. Po trijų kroso etapų Vilkaviškio rajonas tarp 18 rajonų rikiuojasi penktoje vietoje.