Angle down Atgal

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventė

Kovo 11-ąją Prienuose vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventė. Diena pasitaikė permaininga: giedrą keitė sniegas, saulės šilumą – stiprus vėjas, bet jau nuo ankstyvo ryto Laisvės aikštėje šurmuliavo prekybininkai, įstaigų atstovai, šventės dalyviai, žiūrovai, rinkosi bėgikai.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pasveikino šventės dalyvius ir pakvietė Lietuvos trispalvę kaip vienybės ženklą perduoti iš rankų į rankas. Skambant „Tautiškai giesmei“, iškilmingai pakelta Lietuvos Respublikos vėliava, nuaidėjo Lietuvos šaulių sąjungos Kauno apskrities Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės šaulių salvės. Kartu vieningai buvo sugiedotas ir Prienų krašto himnas.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga padėkomis ir ženkleliais buvo apdovanoti Prienų 206-osios šaulių kuopos jaunieji šauliai, apdovanojimus įteikė kuopos vadas, Prienų r. savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas (2, 5, ir 10 km distancijos) šiemet sukvietė beveik 600 dalyvių iš visos Lietuvos. O Tautos vienybės bėgime „Už Prienus“ buvo išskleista net 50 metrų ilgio Lietuvos trispalvė, simbolizuojanti vienybę ir laisvę.
Apdovanojimus bėgimo nugalėtojams įteikė meras Alvydas Vaicekauskas, mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, administracijos direktorius Egidijus Visockas, direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė, mero patarėja Jūratė Zailskienė, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.
Šventės metu koncertavo rajono meno kolektyvai ir atlikėjai, renginį paįvairino Prienų „Žiburio“ gimnazijos ir Alytaus profesinio rengimo centro veiklų pristatymas, Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro sveikatinimo akcija, Prienų PK prevencinės veiklos, Prienų PGT gelbėjimo įrangos prezentacija. Šventės dalyviai buvo vaišinami koše ir karšta arbata.
Tą pačią dieną Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje vyko FK „Prienai“ organizuoto Pietų Lietuvos U15 salės futbolo turnyro Prienų r. savivaldybės Mero taurei laimėti finalas ir apdovanojimų ceremonija. (Šiose varžybose du mėnesius varžėsi daugiau nei 150 jaunųjų futbolininkų iš Kazlų Rūdos, Alytaus, Kybartų, Druskininkų, Kaišiadorių ir Prienų). Apdovanojimus nugalėtojams, prizininkams ir geriausiems žaidėjams įteikė Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite