Angle down Atgal

Lietuvos moterų tinklinio mūšyje – jaunųjų vilniečių pergalė

Šeštadienį TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate įvyko intriguojanti Vilniaus „SM Tauro-VTC“ ir Jonavos „Aušrinės-KKSC“ ekipų akistata. Jeigu dar praėjusiame sezone jonaviškės būtų laikomos akivaizdžiomis favoritėmis, tai šiais metais abiejų komandų amžiaus vidurkis yra labai mažas, o tai žadėjo įdomią ir atkaklią kovą.

Mačas, kaip ir tikėtasi, buvo įtemptas ir įdomus, o pergalę 3-1 (22:25, 26:24, 26:24, 25:22) šventė „SM Tauro-VTC“ tinklininkės.

Nugalėtojoms 19 taškų pelnė Ieva Andrulytė, 16 – Gabija Janušauskaitė, 15 – Rėja Toleikytė, 14 – Ignė Kalinauskaitė. Jonavos klubui Irina Andrejeva pelnė 21 tašką, Meda Michnevičiūtė – 12.

„Šiuo laikotarpiu žaidžiame pakankamai prastai ir banguotai. Abi komandos yra labai jaunos, todėl rezultatai visuose setuose buvo apylygiai. Kam labiau pasisekė setų pabaigose, tas ir laimėjo“, - kalbėjo Vilniaus komandos trenerė Asta Jansonienė.

Dabar abi šios komandos turi po 6 taškus ir čempionate dalinasi 3-4 pozicijas.

„SM Tauro-VTC“ trenerė prisipažįsta, kad demonstruoti geresnį žaidimą sudėtinga ne tik dėl pandeminės situacijos, bet ir žaidėjų netekčių. Šiuo metu Vilniaus ekipai negali padėti pagrindinė jungiančioji žaidėja, viena iš puolėjų ir priėmėjų. Taip pat ji pasigenda didesnio esamų žaidėjų atsidavimo.

„Norėtųsi iš jaunų žmonių šiek tiek kitokio noro ir požiūrio, bet situacija yra tokia, kokia yra. Visada norisi matyti sparčiai tobulėjančias merginas, bet kol kas didesnių žvaigždelių nesimato“, - pridūrė A.Jansonienė.

Dar vienas intriguojantis mačas šeštadienį vyko Alytuje. Nors Baltijos moterų lygos čempionatas laikinai yra sustabdytas, savo rungtynes leidžiama sužaisti tos pačios šalies komandoms. Dėl to šeštadienį tarpusavyje savo jėgas išbandė Alytaus „Prekyba-Parama“ ir Kauno „Kauno-VDU“ ekipos.

Nors kova visuose setuose buvo atkakli, jų pabaigose sėkmingiau žaidė kaunietės, kurios ir šventė pergalę 3-0 (25:22, 25:23, 25:23).

„Kauno-VDU“ ekipai 13 taškų pelnė Gabija Kasperavičiūtė, 12 – Viltė Bogdanovič, 9 – Kotryna Motiejūnaitė. Alytaus komandoje po 11 taškų surinko Gerda Grudzinskaitė bei Jekaterina Kovalskaja.

„Kaunas-VDU“ (12 tšk.) Baltijos lygoje užima antrąją vietą, o „Prekybos-Paramos“ (0 tšk.) ekipa lieka devinta.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite