Lietuvos moterų krepšinio taurę iškovojo „Hoptrans-Sirenos“

Asociatyvi nuotr.

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

30692

2018 metų Lietuvos moterų krepšinio taurę iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komanda. Sekmadienį Druskininkuose vykstančios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Žvaigždžių dienos“ šventės metu surengto taurės turnyro finale „Hoptrans-Sirenos“ 71:67 (12:11, 18:22, 23:20, 18:14) įveikė Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

„Hoptrans-Sirenos“ šalies taurę iškovojo pirmą kartą.

Kauno rajono komanda po dviejų kėlinių atsiliko 30:33, o po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus 53:53. Ketvirtąjį kėlinį „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo spurtu 8:0 ir nutolo 61:53. Marijampolietės bandė vytis varžoves, bet „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko išlaikyti pergalingą rezultatą.

Nugalėtojoms 18 taškų pelnė Ieva Šimkutė, 17 - Dovilė Saurazaitė, 10 - Gabija Šegždaitė.

Marijampolės komandai, kuri moterų taurę laimėjo 2016 ir 2017 metais, Lina Mikelevičienė pelnė 19 taškų, Kateryna Dobrikova - 13, Neringa Skadaitė - 10.

„Hoptrans-Sirenos“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 52-31, bet dažniau klydo (13 ir 7 klaidos).