Sportas2020 m. Rugsėjo 29 d. 14:59

Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių čempionato komandinėje įskaitoje laimėta ketvirtoji vieta

Kaunas

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

147859

Rugsėjo 26 dieną Palangoje vyko Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių čempionatas, kuriame gerus rezultatus užfiksavo Jonavos bėgikų komanda.

Asmeninėje įskaitoje puikiai sekėsi trenerės Vidutės Lebeckienės sportininkams. Lietuvos jaunių rinktinės narė, jonavietė Ema Sarafinaitė, akimirksniu po starterio šūvio išsiveržusi į priekį, rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė ir visą nuotolį lyderiavusi užtikrintai nugalėjo savo amžiaus grupės 1000 metrų nuotolyje.

Antrąsias vietas 1000 metrų nuotolyje skirtingose amžiaus grupėse iškovojo Konstantinas Stankus (jaunučių amžiaus grupė) ir Adrijus Dapkus (vaikų amžiaus grupė). Dėl trečios vietos jaunučių amžiaus grupės 1000 metrų bėgime stipriai teko pakovoti Gretai Malinauskaitei, kuri tik finišo tiesiojoje galingai finišavusi iškovojo bronzos medalį.

Komandai taškus dar pelnė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas užėmę Paulius Bagdonavičius ir Gytis Voroninas bei septinti finišavę Tadas Ivanauskas (1000 m) ir Gustas Lamokovskij (3000).

Šie visi itin geri jonaviečių rezultatai lėmė, kad Palangoje Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių čempionato komandinėje įskaitoje Jonava užėmė ketvirtą vietą.