Angle down Atgal

Lietuvos metų logopede tapo Medelyno progimnazijos logopedė metodininkė Daiva Mačiūnaitė

Medelyno progimnazijos bendruomenei 2021 metų pavasaris atnešė puikią naujieną. Logopedė metodininkė Daiva Mačiūnaitė tapo 2020 metų Lietuvos metų logopede. Šią nominaciją skelbia Lietuvos logopedų asociacija, rekomendacijas teikia bendrojo ugdymo mokyklų metodiniai būreliai, kitų įstaigų logopedų bendruomenės.

Daiva Mačiūnaitė Medelyno progimnazijoje dirba nuo 1994 metų. Ji išsiskiria stropumu, darbštumu, kuklumu, pagalba kitam. Su Daiva bendrauti gera ir lengva. Logopedė negaili savo jėgų ir laiko vardan kiekvieno mokinio sėkmės. Ir ne tik savo mokinių. Ji visuomet atsiliepia į prašymą padėti, patarti kolegoms. Daivos iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“ sėkmingai įgyvendinama Medelyno progimnazijoje.

Minėtos iniciatyvos tikslas – įtraukti tėvus/globėjus/rūpintojus į pagalbos vaikui teikimą, žodyno turtinimą, kalbos grožio pajautimą. Daiva kasmet organizuoja tradicine tapusią skirtingų gebėjimų mokinių dailyraščio parodą „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“. 2020 metais ši paroda buvo organizuojama tarptautiniu lygmeniu. Daiva Mačiūnaitė yra bendraautorė mokymosi priemonės „Aš jau rašau“ 1 klasei, kuri buvo įvertinta Nacionalinės švietimo agentūros ir rekomenduota naudoti ugdymo įstaigose.

Negailėdama savo laiko Daiva padeda rengti įvairius renginius, mielai dalijasi gerąja patirtimi su miesto ir šalies kolegomis: skaito pranešimus, rengia seminarus, publikuoja metodinę medžiagą, aktyviai vykdo projektus.

Medelyno progimnazijos bendruomenės vardu norime padėkoti Daivai už jos profesionalumą, nuoširdumą, pasidžiaugti tapus Lietuvos metų logopede. Linkime gražios Europos logopedo dienos, kovo 6-osios.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite