Sportas2017 m. Lapkričio 15 d. 20:42

Lietuvos krepšininkės išvykoje apmaudžiai pralaimėjo rusėms

20363

2019 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos varžybų C grupės antrojo turo rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė išvykoje po atkaklios kovos 62:64 (12:10, 15:26, 17:12, 18:16) nusileido Rusijos komandai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Po dviejų kėlinių rusės pirmavo 36:27, bet antroje susitikimo dalyje iniciatyvą perėmė lietuvės. Po taiklių Kamilės Nacickaitės metimų mūsiškės trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 4 taškų (44:48).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje po penkių iš eilės K. Nacickaitės taškų Lietuvos rinktinė išsiveržė į priekį 62:59. Vis dėlto Lietuvos krepšininkių klaidos neleido išsaugoti persvaros. Likus žaisi 31 sek., rusės išsiveržė į priekį 63:62. Po skubotos ir netaiklios rusių atakos progą išplėšti pergalę turėjo Santa Okockytė, bet likus žaisti 2 sek., ji prametė abu baudos metimus.

Lietuvos rinktinei 19 taškų pelnė Gintarė Petronytė (9 atk. kam.), 16 - K. Nacickaitė, 8 - Dovilė Saurazaitėm po 4 - Eglė Šulčiūtė, S. Okockytė bei Monika Grigalauskytė, 3 - Laura Svarytė, po 2 - Mantė Kvederavičiūtė bei Giedrė Labuckienė. Kristė Druskytė bei Laura Juškaitė taškų nepelnė.

Antrąją pergalę iškovojusioje Rusijos komandoje 13 taškų surinko Žoselina Maiga, 11 - Ana Leškovceva.

Mūsų šalies krepšininkės pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 40-48.

Kitas rungtynes Lietuvos krepšininkės žais kitų metų vasario 10 dieną išvykoje su Albanijos rinktine.

Europos čempionato atrankos varžybose dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į aštuonias grupes. Į Senojo žemyno pirmenybes pateks grupių nugalėtojos ir šešios geriausios iš antrąsias vietas užimsiančių rinktinių. Vietas Europos čempionate turi jo šeimininkės Latvija ir Serbija.